Wpis z mikrobloga

To jest dosłownie jedna z najgłupszych rzeczy, jakie czytałem na tym poralu. Polecam cały wątek, bo tam później są równie dobre kwiatki.

PS Ofc, oni chcą tylko obniżać podatki xD

~ https://www.wykop.pl/wpis/68355953/#comment-242933255

#codziennykonfiarz 94/???

#bekazprawakow #polityka #neuropa #qluch #bekazpodludzi
Pobierz Kryspin013 - To jest dosłownie jedna z najgłupszych rzeczy, jakie czytałem na tym por...
źródło: comment_1666335133F3HEfSTeWm4ha5yhe23VBG.jpg
  • 11
zaoranie z definicją było chyba najlepsze: "definicje są spoko, ale tylko jak pasują moim poglądom" xD


@Kryspin013: Niemożliwe, że definicja nie pasuje moim poglądom, na pewno na pewnp jakąś gównodefinicje patrzyłeś serio jak może nie pasować, jedyna prawilna definicja moja serio złą definicję wziąleś. Mówie ci złe źródło definicji nienaukowe, zobacz jaci jaci zaraz wysle definicje nie ma innej wlasciwej definicji co ty gadasz poprawną definicje musisz zobaczyć bo różne są
Pobierz Arizona12 - > zaoranie z definicją było chyba najlepsze: "definicje są spoko, ale tyl...
źródło: comment_1666337328fYJ66gaoxklvjzsu0iTnJe.jpg
„wolność jest wtedy jak nie możesz robić rzeczy, której moja religia zabrania”,


@Gamtaro2: tutaj akurat nie obserwujemy esencji kuca, tylko lewicowe przekonanie, że swoje poglądy na temat tego co jest dozwolone w społeczeństwie a co nie, można brać z dowolnych źródeł, byle nie była to religia. Jest to tak samo bekowe jak kucyzm.
że swoje poglądy na temat tego co jest dozwolone w społeczeństwie a co nie, można brać z dowolnych źródeł, byle nie była to religia. Jest to tak samo bekowe jak kucyzm.


@zarowka12: dokładnie to wynika z tamtego wątku. Tak było. Nie zmyślam.
@Gamtaro2: tutaj akurat nie obserwujemy esencji kuca, tylko lewicowe przekonanie, że swoje poglądy na temat tego co jest dozwolone w społeczeństwie a co nie, można brać z dowolnych źródeł, byle nie była to religia. Jest to tak samo bekowe jak kucyzm.


@zarowka12: co ty #!$%@?? xD