Wpis z mikrobloga

dziwnie się czuję gdy oglądam dzieci na takich szelkach, jak zwierzęta


@Polnischefuhrer: @M4nG00st4: @krytyk__wartosciujacy:

Ja tam moją latorośl trzymałem za rączkę. Nie kumam szelek, imho to wymysł dla pół ludzi pół warzyw co to ich nudzi spacer z dzieckiem po dworze i muszą koniecznie scrollować bullshit na facebook/instagram.
  • Odpowiedz
@loczyn: nie każde dziecko jest tak idealne jakTwoje. No i gratuluję pomysłu z trzymaniem za rękę przez cały spacer, szczególnie jak masz więcej niż 179 cm wzrostu a gówniak nauczył się chodzić a w zasadzie biegać.
Dzieci są aktywne, spontaniczne, niektóre posiadają wady rozwojowe itd.
  • Odpowiedz
zderzenie teorii z rzeczywistością może być dla Twojego dziecka bolesne ;-)


Moje dziecko już jest trochę wyrośnięte więc dało radę

I ustalmy, nie rozmawiamy o obowiązku zakładania szelek tylko o ich funkcjonalności. A ta jest bezsprzeczna.


Co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@loczyn: mam ponad 190 cm wzrostu, przeciętne dziecko w wieku 2-4 lat ma problem sięgnąć mi do pasa głową a ręce ma jeszcze niżej.
Jako że szykuje się do ojcostwa to bym chciał żebyś mi poradził jak chodzić za rękę z dzieckiem które nie sięga mi do ręki? Mam chodzić przykucnięty?
  • Odpowiedz
@loczyn: widzę u Ciebie chore projekcje i tatusiowe odpieluszkowe przeświadczenie zajebistości.
A jedyne co potrafisz sobie wyobrazić co to rodzic że smartphonem xd
Edit. A jak masz 2 dzieci i jedno biegnie w prawo a drugie w lewo, to co? Proponujesz zrzucanie brzuszka czy co?
  • Odpowiedz