Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@jmuhha: znam kogoś, kto wygrał ponad 2 mln, bo 6 trafiło wtedy kółka osób (dwie albo trzy).
Smutny, samotny alkoholik. Pieniądze nic nie zmieniły w jego życiu. Dalej je ma.
Przeprowadził się do miasta bliżej rodziny. Kupił mieszkanie. Dał trochę pieniędzy najbliższej rodzinie i tyle. A, i pracę rzucił, ale ma koło 50 lat.
Smutne, bo dalej żyje jak żył. Pije. Nigdzie nie był, nic nie zrobił ciekawego. Nic się w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: ankieta jest też bardzo podatna na fałszowanie wyników, więc mówię że znam, bo zaraz wyjdzie że szansa wygranej to 40% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha: znam z widzenia. Koleś na moim osiedlu wygrał 1mln jakieś 12 lat temu. Wszyscy go pokazywali palcami że to ten co wygrał. A on się nic nie zmienił. Nie kupił żadnej chaty tylko nadal mieszka w bloku. Kupił jakieś używane auto. I chodził do baru z kumplami tak jak wcześniej zanim wygrał. Co było dalej to nie wiem bo wygrałem w zdrapce 10 zł i se życie ulozylem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: kiedyś też myślałem z różowym o tym co by się zmieniło w naszym życiu. I oprócz jakiś przyziemnych potrzeb typu dom i samochody to wygrywającniej niż 10milionow dalej byśmy pracowali na etacie
  • Odpowiedz