Wpis z mikrobloga

Ten tag #mocnyvlog to dla mnie ewenement, przewija sie czesto, nigdy nie ogladalem tego kanalu poza jedna recenzja ale nie moge uwierzyc ze doslownie ZADEN wpis na tym tagu nie jest pozytywny. Mam wrazenie ze to jedna z niewielu spolecznosci tutaj ktora sklada sie z samej nienawisci do twórcy a facet trzaska z takich frajerow kase xDD

Podziwiam i w sumie zazdroszcze bo tak jak normalni widzowie po czasie odplywaja tak hejterzy zostaja na amen xdd

#heheszki
  • 32
@hdh3he3: Nie ma sensu, i tak Ci napiszą, ze hehe beka a codziennie jest litania o 19 co Marcinek zrobił zle xD. Ogólnie na wykopie zauważyłem ludzie tak maja, ze śledzą rzeczy, których nie lubią i ciagle o tym piszą, patrz ten tag, raportzpanstwasrodka, kononowicz. I tak najlepsi są Ci jak ten zjeb wyżej, co jak się nie zgadzasz z ich teza to napiszą Ci „Marcin przestań” sugerując, ze jesteś tym
nigdy nie ogladalem tego kanalu poza jedna recenzja ale nie moge uwierzyc ze doslownie ZADEN wpis na tym tagu nie jest pozytywny.


@hdh3he3: Marcin był kiedyś na wykopie lubiany. Cała ta "toksyczność" na tagu wzięła się stąd, że twórca

a) usuwa jakiekolwiek, nawet merytoryczne komentarze ze słowami krytyki
b) dodatkowo często te negatywne komentarze w swoich filmach wyolbrzymia, przekłamuje i ogólnie buduje jakąś absurdalną i oderwaną od rzeczywistości narracje
@hdh3he3 rozumiem że jesteś jednym z tych rycerzyków z yt co w komentarzach pieją z nawet najbardziej absurdalnych akcji Marcinka. Zauważ że negatywnych komentarzy na yt nie ma, a jak są to zaraz ich nie będzie. Wielu komentujących ma Shadowbany więc komentuja tu. #mocnyvlog to wylęgarnia śmiechu, obserwowanie tego młodzieńca w 50 skórze dostarcza w hoooj zabawy. Poza tym typie kim jesteś zebys nam mówił jak mamy żyć, co oglądać, jak i
@hdh3he3: zaciekawiło mnie to, że Gruby trzaska kasę - chodzi ci o wyświetlenia? ma bardzo marne, więcej kasy ma z ukrytego sponsoringu

typ lokuje różne produkty i tego nie oznacza, to jest kanał reklamowy i po prostu łamie prawo, zresztą nie pierwszy raz, w przeszłości miał firmę na matkę i doprowadził do tego, że UOKiK zrobił im postępowanie bo wprowadzali klientów w błąd, uprawiał firmanctwo dopóki jego matka nie zmarła, teraz