Wpis z mikrobloga

Szkoda mi po dzisiejszym odcinku troche Dawida. Ja wiem, że on większość czasu spędza na rozkminkach z Mareczkiem, ale Klaudia nie zachowuje się w porządku. Od razu ma go w dupie i nawet nie dała mu znać, że czas na zmiany...
On by na pewno nie zrobił jej czegoś takiego.
Ona w ogole dla mnie sprawia wrażenie takiej sliskiej laski, która myśli sobie pewnie w tej chwili że jest wielką graczką bo Dawid sie nie stara to ona mu pokaże.. Az mi go bedzie żal jeśli nowy Grzes sie z nią sparuje
#hotelparadise
  • 30
  • Odpowiedz
@RedBittenApple: to z Kamila to fakt, ale wydaje mi się, ze to dlatego, ze czara goryczy już się przelała. W końcu ile można znosić takie zachowanie. Monika to widzę na wszystkich facetów ma dobry wpływ, Marek tez całkowicie inaczej z nią rozmawia niż z innymi dziewczynami.
  • Odpowiedz
@mykawz300: @Tarka99: Jednym słowem z kim przestajesz, takim się stajesz ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Monia to inteligentna i wartościowa babeczka, która potrafi zintensyfikować i uwypuklić w ludziach pozytywne cechy. Anastazja też się na nią bardziej otwierała niż na innych i można było zobaczyć, że to nie tylko cicha myszka, ale dziewczyna z własnym zdaniem i doskonale zdająca sobie sprawę z tego co się dzieje
  • Odpowiedz
@Tarka99: Anastazja była super. A Dawid twierdzi, że z nią budował relację… Nam pokazywali, że tylko jej #!$%@?ł trzy po trzy i denerwował. Wiele razy ze złością mówiła, że nie może z nim wytrzymać.
  • Odpowiedz