Wpis z mikrobloga

Szkoda mi po dzisiejszym odcinku troche Dawida. Ja wiem, że on większość czasu spędza na rozkminkach z Mareczkiem, ale Klaudia nie zachowuje się w porządku. Od razu ma go w dupie i nawet nie dała mu znać, że czas na zmiany...
On by na pewno nie zrobił jej czegoś takiego.
Ona w ogole dla mnie sprawia wrażenie takiej sliskiej laski, która myśli sobie pewnie w tej chwili że jest wielką graczką bo Dawid sie nie stara to ona mu pokaże.. Az mi go bedzie żal jeśli nowy Grzes sie z nią sparuje
#hotelparadise
  • 30
@Lillia_: no właśnie niby wie o co chodzi w grze ale liczył chyba też na miłość. Ja gdybym poszła do tego programu to też pewnie bym podobnie myślała, z jednej strony strategicznie ale z drugiej pewnie liczyłabym na motylki
@ddonewry927: @iloneczka_195: Ja sama nie wiem, czy mi go szkoda, bo w sumie sam sobie zrobił kuku. Ślepy na rzeczywistość, nie ogarnia tego, co się dzieje. Z trójcy nasterydowanych kloców odbieram go najbardziej pozytywnie, bo nie sądzę, by był zdolny świadomie kogoś skrzywdzić, ale jest nudziarzem i męczybułą. Możliwe, że ma skłonności depresyjne, powinien zadbać o swoje zdrowie psychiczne.
@Bo_homaz: Jest śliczna i przy tym szczera, nie boi się wyrazić swojej opinii i nie ma ega wyrąbanego w kosmos. Wcale się nie dziwię, że Dawid się na niej zwiesił, bo gdybym była chłopem w hp, to też uderzałabym do niej. Ola np. też jest śliczna, może nawet trochę ładniejsza, ale przy tym totalnie przezroczysta. Wiem, że wielu wykopków nazywało Nastkę mimozą, ale ona może i była cicha, za to gdy
@mykawz300: Takie osoby jak Anastazja cięzko znaleźć nie tylko wśród kobiet, ale i mężczyzn. Zobacz jak się prezentuje nasz mini przekrój społeczeństwa w hp. Jedyny normalny gość odpadł - Piotrek, reszta jest śliska. Mikołaj ma przebłyski normalności, ale nawet z niego wychodził burak i potrafił #!$%@?ć się po pijaku do Szahiry uj wie o co. Nadzieja jeszcze w tym nowym Grześku. Nie dość że normalny, przystojny chłopak, to jeszcze widać, że
@mykawz300: Mikołaj bardzo plusuje przy Monice i tylko to ratuje jego wizerunek w moich oczach. Jego para z Hanką była toksycznym koktajlem - ona histeryczka z obłąkaną wręcz potrzebą kontroli partnera, a on śmieszek, który dodatkowo dolewał oliwy do ognia żeby zobaczyć jak Hanka się skręca ze złości. Dobrze jest go zobaczyć w zdrowszej odsłonie.

A Piotruli nadal mi żal i po cichu miałam nadzieję, że sparuje się właśnie z Anastazją
@RedBittenApple: Hanka ma negatywny wpływ na ludzi, Angela tez się beznadziejnie przy niej zachowywała, teraz w miarę się ogarnęła. Mi się wydaje, ze Miki próbował tymi smieszkami rozładować atmosferę, bo już sam nie wiedział jak się zachować, choć może to mylne wrażenie. Piotr i Anastazja fajne połączenie.
@mykawz300: Nie, Miki miał dziwne, złośliwe zagrania w stosunku do Hanki (i Szahiry), jakby lubił dodatkowo nakręcać jej szalony charakter. Najbardziej zapadło mi w pamięć jak celowo pomylił jej imię z imieniem Kamili i uśmiechnął się pod nosem czekając na jej reakcję. Lubił rzucić granat i patrzeć jak Hankę #!$%@? strzela. Taka para toksyków, która darła koty, ale nie potrafiła od siebie odejść. Na szczęście po aferze z tostami nawet on