Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 748
@L3stko: kiedyś czytałem że podobno są zawsze z prawej strony bo więcej ludzi jest praworęcznych ale taki #!$%@? z lewej też są. Moim zdaniem w środku zamykane są karły które ustawiają ulotkę z odpowiedniej strony tuż przed otwarciem.
  • Odpowiedz
@dwa__fartuchy: Jak wyżej. Połączenie kropek i zauważenie samemu tej zależności to ze trzy razy otwarte opakowanie ale jeśli ktoś na wszystko potrzebuje odpowiedzi w necie to i tak by to nic nie dało, nie dałoby.
  • Odpowiedz
@Pietruchoowy Czytałem kiedyś, chyba była to książka potęga sugestii, że zapoznanie się z potencjalnymi skutkami ubocznymi danego leku znacznie zwiększa szanse na ich wystąpienie, także u mnie od razu ląduje do kosza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3stko: prowadziłem badania nad tym zagadnieniem. Spisywałem jak często otwiera się od strony ulotki i jest to statystycznie niemożliwe co się dzieje: 77% otwieram od strony ulotki! Jakąś komisja powinna powstać, gorszy wynik niż włożenia w port kabla USB
  • Odpowiedz
  • 0
@L3stko można powiedzieć, że temat produkcji i konfekcji farmaceutycznej znam bardziej niż bardzo dobrze, więc tak jak ktoś słusznie zauważył - kartonik zawsze otwieraj po stronie gdzie nie ma daty ważności / produkcji i nr. serii oraz innych danych
  • Odpowiedz
@L3stko: otóż ulotka w opakowaniu znajduje się w superpozycji, kiedy opakowanie jest zamknięte. Dopiero otworzenie opakowania sprawia (obecność obserwatora), że ulotka wybiera miejsce po otwartej stronie.
  • Odpowiedz