Wpis z mikrobloga

Ehhh wykopki wy i te wasze blackpillowe wysrywy. Dosłownie każdy facet może sobie znaleźć dziewczynę. Wzrost i atrakcyjność twarzy nie mają tu nic do rzeczy, liczy się charakter i umiejętność przebaczania w związku. Jeśli jesteś dobrym chłopakiem, który nie wypisuje mizoginicznych wysrywów na wykopie, to dziewczyny automatycznie są tobą zainteresowane. A jeśli waszej partnerce w związku podwinie się noga, to wystarczy wybaczyć i próbować ją zrozumieć - dosłownie każdy problem można rozwiązać próbować zracjonalizować działanie drugiej osoby. Ja z moją dziewczyną jestem od 4 lat - czy było łatwo - oczywiście, że nie. Ale na tym polegają związki - to ciągła praca i próba zrozumienia drugiego człowieka. Nie zawsze jest kolorowo
#blackpill #przegryw #pdk
Pobierz Davidozz - Ehhh wykopki wy i te wasze blackpillowe wysrywy. Dosłownie każdy facet moż...
źródło: comment_1666285041J7pFRdpWZFIPMaW6ltmMlJ.jpg
  • 19
Jeśli jesteś dobrym chłopakiem, który nie wypisuje mizoginicznych wysrywów na wykopie


@Davidozz: ty to kurde w takim razie proces universe.exe uległ jakieś awarii, bo gdy miałem 0-22 lata nie miałem konta na wykopie, nie wiedziałem czym jest blackpill (widziałem że coś ze światem jest nie tak, ale nie wiedziałem że ktoś to spisał fachowo i toczą się o tym debaty eksperckie) i wtedy mocno działałem w PUA zagadywałem do wielu lasek