Wpis z mikrobloga

Wolt - kody na 75 złotych - dla starych użytkowników

Jak ktoś jeszcze nie zamawiał to w poście jest napisane jak uzyskać zniżkę 25 złotych :)

// Zaplusuj to Cie zawołam po kolejne kody do Wolt

➡️ Odwiedź źródło newsa bo jest tam więcej kodów i informacji o tym kodzie na stronie KodPromo.pl

na stronie jednym kliknięciem skopiujecie kod ;-)
Kody są do różnych miast.
Wrocław: PRACUJ-WRO
Warszawa: PRACUJ-WAW
Gdańsk: PRACUJ-GDA
Kraków: PRACUJ-KRK
Wszystkie inne miasta: POROBOCIE-WOLT (Bydgoszcz, Gdynia, Katowice, Lublin, Poznań, Rzeszów, Szczecin i Łódź.)

Możesz też włączyć sobie powiadomienia o kodach na Facebook | Instagram | Twitter
#wolt #woltkodyodlubiekiedy (11 obserwujących)

PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje ponad 2 tysiące mirków () Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na prawie 5 tysięcy złotych - na np. Booking, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami, HBO Max, Flixbus, a nawet na odebranie gotówki na konto etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wolt działa w: #bydgoszcz #gdansk #gdynia #katowice #krakow #lublin #poznan #rzeszow #szczecin #warszawa #wroclaw #lodz
LubieKiedy - Wolt - kody na 75 złotych - dla starych użytkowników

Jak ktoś jeszcze...

źródło: comment_1666274219j86hUcpDfo6uJgYG0dw89F.jpg

Pobierz
  • 24
Wstawiłem złe kody we wpisie, a nie mogę już edytować, wyplusujcie ten komentarz

Kody są do różnych miast.
Wrocław: POROBOCIE-WRO
Warszawa: POROBOCIE-WAW
Gdańsk: POROBOCIE-GDA
Kraków: POROBOCIE-KRK
Wszystkie inne miasta: POROBOCIE-WOLT (Bydgoszcz, Gdynia, Katowice, Lublin, Poznań, Rzeszów, Szczecin i Łódź.)

@szuwarek-mini: tak, wejdzie :) za tydzien pewnie też będzie inny kod i znowu wejdzie ;)
@nastawniak: po wejsciu w link co jest niejasne? Z chęcią poprawię.
Kodów jest 5, każdy na 15 złotych, czyli w sumie 75 złotych. Akurat te 5 kodów się nie kumuluje (bo każdy działa w innej lokalizacji), ale jeśli ktoś nie ma konta to może kod na 15 złotych połączyć z kodem BEDEJESC (który daje 4x 10 zł na każde zamowienie) i w efekcie czego na pierwsze zamówienie masz zniżkę 25 złotych
@nastawniak: Myślisz, że oszukiwaniem ludzi uzbierałem ponad 2 tysiące osób, które obserwuje kody ode mnie?
Kod działał jak wrzucałem wpis, tak jak w linku jest napisane, że ilośc kodów może być ograniczona (a ich ilość nie jest mi znana), najlepiej dodać do swojego konta jak najszybciej. Ja jeszcze mam do wykorzystania. Zalecam zaplusować wpis do kolejnego kodu zostaniesz zawołany i doda Ci się do konta.

edit: chyba, że wpisałeś te z
LubieKiedy - @nastawniak: Myślisz, że oszukiwaniem ludzi uzbierałem ponad 2 tysiące o...

źródło: comment_1666286435RZuxZd1r0euGcxr1N0TdIq.jpg

Pobierz