Wpis z mikrobloga

Czy jak dobrze zrozumiałam, dwie typiary od produkcji serialu chcą zrobić, żeby Daemon był bardziej zły? XD Bo ich dziwi to dlaczego publiczność tak go uwielbia? XD
Przecież Daemon to kwintesencja neutralności.
Taki był przedstawiany w książkach i tak o nim mówił sam Martin. Bardzo kochał swoją rodzinę i ją chronił a dla wrogów potrafił być bezlitosny.
Dlaczego oni chcą to niszczyć?
Publiczność im tego nie wybaczy.
#houseofthedragon #got #gameofthrones
  • 21
@Filippa: Ja tam nie wiem, czy nie bez przesady... babki w Rings of Power to zmasakrowały, Erlonda, Celebrimbora, Ceborna, Finroda, Gil-Galada, Isildura czy Elendila. Gnoili ich i obcinali jaja. Jedynie nie zmasakrowany mężczyzna w tym serialu to był elf co startował jedynej kąpiącej się kobiety w Southlandzie.

Pewnie teraz dostają karne punkty dziewczyny z HotD i teraz wpadają w panikę, bo dostaną łatkę anty-woke i roboty nie dostaną w przyszłości (
@Wolvi666 porównujesz rings of power do hbo? Zlituj się. Polityczne interpretacje radzę wyrzucić do kosza, bo nie mają nic wspólnego z tym co chcą zrobić Daemonowi. Producentki mówią, że nie rozumieją jak może wzrastać uwielbienie do Daemona przez to jak np brutalnie zamordował swoją żonę i chcą pokazać jego więcej złych cech. I tego nie rozumiem, bo to jak na złość robienie fanom, Daemon krystaliczny nie jest, ale także nie jest jednostronnie
@Wolvi666 porównujesz rings of power do hbo? Zlituj się.


@Filippa: 8 Sezon GoT to były teleportacje i robienie #!$%@? z logiki tylko o stopień jakościowy wyżej niż w RoP. Więc mam prawo porównywać "HBO" do RoP.

Producentki mówią, że nie rozumieją jak może wzrastać uwielbienie do Daemona przez to jak np brutalnie zamordował swoją żonę i chcą pokazać jego więcej złych cech.


No to #!$%@? to pokazali, bo praktycznie on ją
@Filippa: Trzeba też podkreślić, że Daemon to jeden z ostatnich bastionów starej Valyrii (widać to po samym fakcie,że po jego śmierci smoki zaczęły wymierać na amen), dla którego rodzina i tradycja przodków znaczyła więcej niż cokolwiek. Reszta Targów się mocno "zandalizowała" z Viserysem włącznie. Daemon w żadnym wypadku nie jest zły, jest po prostu valyriańskim konserwatystą, dla którego rodzinne obyczaje i sama rodzina są najważniejsze.
@Wolvi666 bez przesady z tym dobiciem z "łaski", i tak bez powodu nie pojawił siew tamtych rejonach zakładając swoją crime hoodie, więc równie dobrze mógł kogoś wynająć do zamordowania jej. I tak tylko chodziło o jej pozbycie się.
Ostatnie sezony got były #!$%@? ale też bez materiału źródłowego.
Tutaj mają calutki materiał źródłowy. Więc mam nadzieję że nie będzie aż tak źle.
@Filippa: Oby, ale ostatnia scena w ostatnim odcinku przyznasz, że robił #!$%@?ę z logiki i była tylko po to, żeby smoka wsadzić na ekran, bo babcia mogła załatwić wszystkich zielonych, którzy będą chcieli zabić jej wnuczki. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Wolvi666: No to było głupie. A co do smoka, to wystarczyło rzucić Sunfyre'a, który jak najbardziej by pasował do koronacji Aegona i smoczy parytet zaspokojony. Rhaenys niech sobie odleci i będzie widoczna z oddali, wzbudzając zaniepokojenie zielonych.
@Mtsen: No ale i tak babcia ze smokiem mogła w ten sposób załatwić zielonych, bo jak siedzą wszyscy w jednym miejscu, to co za problem aby babcia zrobiła wjazd przez drzwi. Jak "w oddali" to minuta czy dwie lotem smoka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wolvi666: Idiotyzm tej sceny polega wg mnie na tym ze ona nagle byla w pełnej zbroi i co juz wgl mnie #!$%@?ło, że do tego legowiska smoków to tak ot wystarczy sobie zejść tunelem z górnej sali xD

Sam fakt tego, ze nie spaliła ich tam wg mnie jeszcze się jakoś broni, bo Aegon został juz koronowany, a wiec był królem, a wojna się przecież nie zaczęła i Rheynys do końca
@Wolvi666: No ale nie rozumiesz, że za mordowanie krewnych w Westeros jest najwyższa kara i hańba do końca życia? Generalnie Rhaenys nie zna przyszłosci więc niewiadomo, czy naweet Rhaenyra by sobie życzyła ich śmierci.
Jesli nie, to mogłaby stracić za to głowę. Więc to logiczne, ze ich nie spałiła
@Filippa: Dokładnie. Nawet Rhaenyra chcąc nie chcąc by musiała skazać Rhaenys na karę śmierci, bo tego oczekiwaliby po niej nawet jej wszyscy lojaliści. To nie tylko kinslaying, a także królobojstwo. Sporo by ryzykowała, pozwalając sobie na taki krok.

@Filippa: omg jedyne co powiedzialy to ze ostatni odcinek zmieni nasze spojrzenie na Daemona - ostatni odcinek ktory byl krecony X czasu temu razem z innymi i na ktory nie ma wplywu opinia publiczna (jakby ktos nie zalapal: bo zostal nakręcony zanim ludzie ocenili)