Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sylwester_Zwalon: zapytaj przedstawiciela, ja przy wyborze mojej taryfy miałem jakiś dodatek "usługi prawne" za 9.90 zł miesięcznie. Mogłem z tego dodatku zrezygnować po 3 fakturach. 3 razy zapłaciłem i po trzech miesiącach napisałem pismo, że rezygnuję i tyle, przestali naliczać.
@Sylwester_Zwalon: Zakładałeś licznik przy nowym mieszkaniu, czy tam był już wcześniej jakiś stary licznik? Mógłbyś podpowiedzieć, czy z Tauronem można podpisać umowę przez internet po odbiorze mieszkania od dewelopera? Znajomi latali do taurona bezpośrednio, mi pasowałoby zrobić to przez internet ale obawiam się, że w praktyce będą wymagali jakichś dokumentów (np tytułu prawnego) itp do pokazania i to opóźni proces , a zależy mi na założeniu licznika asap
@Sylwester_Zwalon: Ok, przeklikuję testowo ich system, jestem na etapie wyboru oferty. System zmusza mnie (w sensie nie ma innego checkboxa) do wybrania opcji "Rachunki prognozowane
(6-miesięczne, z 5 blankietami wpłat wyznaczonych według prognozy, płatnych co miesiąc)" - też tak miałeś? Kiedy ze 3 lata temu podpisysałem z nimi umowe w wynajmowanym mieszkaniu mogłem (ale osobiście , w ich placowce) wybrać nie prognozę a realne użycie, odczyt co 2 miesiące
@Sylwester_Zwalon: ucięty masz screen, to było tuż ponad tym :D tam wpisałeś ile prognozujesz rocznie zużycia energii i nad tym ja mam tą informację którą wkleiłem, sposób rozliczenia i te rachunki prognozowane, nie ma tam checkboxa "ODCZYT" czy coś takiego. Mogę spersonalizować ofertę żeby było G11 taryfa sprzedawcy bez żadnego shitu ale ta pronoza a nie odczyt zostaje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)