Wpis z mikrobloga

@Malenaa: i oczywiście stan psychiczny kobiet to amunicja do ataku na lewicę i osoby które borykają się z tymi problemami, stan psychiczny mężczyzn (słusznie oczywiście ale tak powinno być w obu przypadkach) to wielki problem z którym trzeba walczyć...
  • Odpowiedz
winny jest konserwatyzm i prawicowe wartości


@archubuntu:
No prędzej winne jest znaczące pogorszenie jakości życia i perspektyw młodych ludzi w ostatnich dekadach, które są tylko konsekwencją rządów prawicowych konserwatystów (podajesz dane z USA, a tam nawet Demokraci byliby konserwatywną prawicą wg europejskich standardów).
  • Odpowiedz
@RaghNaarRoog: Fajne fikołki, byle tylko zrzucić wzrost depresji wśród młodzieży na prawicę.

Tak, USA różni się od Polski bo u nas nie ma jeszcze pokolenia, które miałoby znacznie gorzej od swoich rodziców. Być może obecne pokolenie będzie dopiero odpowiednikiem amerykańskich boomerów (pomijając kwestię skali, chodzi mi o sam fakt spadku jakości życia).

Nie zmienia to faktu, że podobny wzrost zanotowano w innych krajach Europejskich (przykładowo Norwegia) i nastąpił on w podobnym
  • Odpowiedz
@Malenaa: no dobra. Gość wyżej napisał post w którym coś stwierdził na podstawie czegoś. Tylko że nie dał żadnego źródła, żadnych badań nic, po prostu se napisał komentarz pasujący pod jego światopogląd xd
  • Odpowiedz
No prędzej winne jest znaczące pogorszenie jakości życia i perspektyw młodych ludzi w ostatnich dekadach, które są tylko konsekwencją rządów prawicowych konserwatystów (podajesz dane z USA, a tam nawet Demokraci byliby konserwatywną prawicą wg europejskich standardów).


@RaghNaarRoog: Lol. Kraj gdzie nie możesz złego słowa powiedzieć o kimkolwiek innym niż biały i hetero jest konserwatywną prawicą. LOL
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@archubuntu: konserwartywni zazwyczaj nie chodzą do psychologa/psychiatry, więc nie mogą mieć zdiagnozowanej choroby - nawet jeżeli ją mają. Zaburza to wyniki jakoby najczęściej chorzy byliby lewacy, gdzie oni są po prostu najczęściej diagnozowani.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Voraz: Ale ja nigdzie nie odnosiłem się do przyczyny tego, że więcej lewicowych kobiet ma zdiagnozowane problemy psychiczne.

Odnosiłem się do twitterowych Julek, które za taki stan rzeczy obwiniały prawicę.
  • Odpowiedz
i oczywiście stan psychiczny kobiet to amunicja do ataku na lewicę i osoby które borykają się z tymi problemami, stan psychiczny mężczyzn (słusznie oczywiście ale tak powinno być w obu przypadkach) to wielki problem z którym trzeba walczyć...


@McWozniak: nie masz pojecia jak słabo mi się robi jak patrzę jak wielu wykopków ma kompletnie #!$%@? mózgi propagandą i nie widzą jakie fikołki sadzą i jakimi są hipokrytami
  • Odpowiedz
@McWozniak:
Stan psychiczny mężczyzn to też amunicja do ataku na lewicę... bo przecież nie powiesz mi, że konserwatywna prawica jakiekolwiek choroby psychiczne uznaje za realny problem, z którym trzeba walczyć? To tylko jakieś dyrdymały młodych, którym się z dobrobytu w dupach poprzewracało, a receptą na to jest zakaz handlu w niedzielę, zakaz aborcji, zakaz rozwodów i ogólne zwiększenie stężenia Bozi na metr kwadratowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz