Wpis z mikrobloga

W długim wywiadzie dla #amus Lando Norris potwierdził, że rozmawiał z Red Bullem, zanim przedłużył umowę z McLarenem.

Lando: „Zawsze zadajesz sobie pytanie: co jest najlepsze w twojej karierze? W końcu chcę wygrać i zdobyć mistrzostwo świata. Były rozmowy z Red Bullem”.

Lando: „Ale to jeszcze bardziej pokazuje, jak bardzo mam zaufanie do McLarena. Chociaż były rozmowy, czułem, że McLaren był dla mnie lepszy, aby osiągnąć moje cele

2024 będzie naszym pierwszym rokiem, w którym nie mamy już wymówek, pierwszym rokiem, w którym działamy z naszą infrastrukturą niemal na poziomie najlepszych zespołów. Reszta zależy od nas.


https://twitter.com/Vetteleclerc/status/1582993470419259393?t=wJHIpQFsNHsWwKPi5Rg-QQ&s=19

#f1
Raa_V - W długim wywiadzie dla #AMuS Lando Norris potwierdził, że rozmawiał z Red Bul...

źródło: comment_1666250831jHCk75Yne7g9DjhZrIxu8C.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@JuzefCynamon: Ja w ogóle nie widzę opcji, żeby jakikolwiek zespół kliencki miał prawo rywalizować ze swoim silnikodawcą. Tam mała zmiana zmienia wszystko a wystarczy spojrzeć co robił Mercedes z silnikami w zeszłym roku. Oni przyspieszyli a McLaren przegrał z Ferrari mocą na końcówce sezonu.
  • Odpowiedz
@Tasde kiedyś było z tym łatwiej niż teraz bo dochodzi zarządzanie baterią i tryby silnika. Ostatnim zespołem który wygrał jako klient był RBR z Renault ale to było przed erą hybrydową. W trakcie jej Cyril tam coś mieszał przy jednostkach. FIA nie sprawdza tego zbyt szczegółowo by silniki były równe dla klienta i dla konstruktora oraz mieli możliwość korzystania z tych samych trybów i wyciągali taką samą moc. Oczywiście nie mieliśmy
  • Odpowiedz