Wpis z mikrobloga

@mirindo: Model biznesowy mają taki że mini zarabia na maxi.
Tyle że teraz problem ze wszystkim, podzespoły, łańcuchy dostaw #!$%@?.
Myślę że długo na A500 Maxi poczekamy o ile w ogóle się doczekamy.
  • Odpowiedz
@vulcanitu

@TestoSynth

@mirindo kupcie prawdziwa A600, pograć można jak się lubi no i dobra lokata kapitału


@przemek-: "jak się lubi": połowa rzeczy nie działa bo kickstart nie ten, albo za mało ramu albo stacja dyskietek #!$%@?, albo trzeba kupić kartę turbo na FPGA za kilka tysięcy złotych, obraz wygląda jak gówno a do tego prawdopodobnie w momencie jak już kupisz to PCB będzie zeżarte od wylanych kondensatorów.

Zawsze mnie w #!$%@?
  • Odpowiedz
Zawsze mnie w #!$%@? bawią amigowcy sekciarze xD


@Kryspin013: Ta, ja szybciej dostałem tam bana niż na ha-tfu Elektrodzie.
A pytałem grzecznie po prostu o ustawienia wirtualnych procków w WinUAE ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kryspin013: jako posiadacz 3 Amig przyznam że jest coś w tym co napisałeś xD


@bergers: jeszczcze są te #!$%@? co próbują wszystkim udowodnić, że z amig na powerpc da się korzystać współcześnie jak ze zwykłego pc'ta xD

Ogólnie to społeczność amigii to jedna z bardziej toksycznych społęczności jaką znam i mówili mi to wielokrotnie sami amigowcy xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: wydaje mi się, że tego typu problemy występują w każdym hobby skupiającym dużą grupę ludzi - każdy wie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama pasta o fanatyku wędkarstwa mogła by być spokojnie przerobiona na wersję amigową ;-) Chyba nawet była taka przeróbka na ppa.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: znalazłem:

Mój stary to fanatyk Amigi. Pół mieszkania #!$%@? Amigami. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącego na ziemi Blizzarda czy ACĘ i trzeba opatrywać w szpitalu bo mają ostre piny.
W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu wdepnąłem
  • Odpowiedz
@Kryspin013: wydaje mi się, że tego typu problemy występują w każdym hobby skupiającym dużą grupę ludzi - każdy wie lepiej


@bergers: to nie chodzi o to, że tacy ludzie istnieją tylko, że amiga ma ich zdecydowanie więcej niż inne dawne komputery. Przykładem niech będzie atari które nie ma aż tak toksycznej społęczności. Społeczność Amigii to taka elektroda w porównaniu do innych forów - z tą różnicą, że amigowcy często się
  • Odpowiedz