Wpis z mikrobloga

A z innej beczki, czy znajde gdzies słowniczek? Jestem nowa na wykopku i części pseudonimów się domyslilam (niektóre są tak oczywiste jak np Wentyl) ale jestem ciekawa reszty!
  • Odpowiedz
@avirant: z tego co pamiętam to tak. Szynszyl wszedł i od razu miał przeciąganie liny ze znacznie większym i cięższym uczestnikiem, a mimo to wygrał. Padł wtedy komentarz lektora o szynszylu.
  • Odpowiedz
@avirant: aż się cofnęłam na playerze, żeby się upewnić i dobrze pamiętałam - szynszyl poraz pierwszy padł z ust lektora. Odcinek jest z 10 października i to nie bylo przeciąganie liny, tylko sumo. Michał pokonał Łukasza i lektor skomentował to "ty patrz jaki waleczny, szynszyl jeden." No i od tego się wszystko zaczęło.
Za to bojowy chomik zdecydowanie miał swój początek na wykopie.
  • Odpowiedz
@Tarka99: Pewny nie byłem, zawsze coś kojarzyło mi się, że to dlatego, że przypominał szynszynla. Może lektor się tym kierował, ale właśnie on raczej na szczęście nie czepia się wyglądu uczestników, więc coś mi nie pasowało.
  • Odpowiedz
@avirant: nieee, tu nie chodziło o wygląd, tego jestem pewna. Michał dosłownie z każdej strony obskakiwał większego i cięższego Łukiego. Dwoił się i troił i rozumiem dlaczego lektorowi skojarzyło się to z nadpobudliwym, skaczącym gryzoniem xd Również nie wierzę, że lektor próbował uderzyć w jego wygląd.
  • Odpowiedz