Wpis z mikrobloga

#wolski #wolskiowojnie #afera
Dostałem wiadomość od białka, prosił żeby wam przekazać:

Mirki i Mirabelki,
Niektórzy z Was napisali, że nie są zadowoleni z tego jak wygląda powód otrzymanego przez nich bana ich kontach na portalu "wykop.pl" i chciałbym napisać o tym kilka słów.

Zacznę od najważniejszego - przepraszam. Ktoś mógłby napisać że to powinno paść 9 lat temu. Słusznie ale jestem Wam winien wyjaśnienie i chciałem na spokojnie napisać.

Dostałem instrukcję, żeby pierwszych 8000 użytkowników zbanować za multikonto i starałem się wywiązać z tego zadania jak najlepiej (naprawdę miałem każdy profil otwarty na komputerze), ale przy ciężkim upośledzeniu moich moderatorów i ich zaburzeniach psychicznych na niektórych profilach faktycznie wyszło to raczej słabo (eufemizm). Na pewno nie wynikało to z braku szacunku do moich użytkowników, a po prostu tego że nie jestem przyzwyczajony do dawaniu banów z jakichś sensownych powodów i jeszcze raz za to przepraszam. W ramach dodatkowych przeprosin wszystkie osoby, które kupiły mikroblog + otrzymają w najbliższym czasie Rogala Marcinskiego (nigdzie wcześniej nie pieczony i smakujący białym makiem) z mojej piekarni w wersji elekfronicznej. Z góry dziękuję za Wasze zrozumienie, bo nadal sporo rzeczy które dzieje się w rzeczywistości mediowej jest dla mnie nowych i dopiero się ich uczę

/Michał
  • 3