Wpis z mikrobloga

@jast: Heh chciałbym to zobaczyć, ale facet to nie jest jednak jakiś nudny szeregowy Iwanik co trafia zwykle do tego programu a ktoś o statusie prawie na poziomie Medwedczuka. Gdyby wpadł w łapy Ukraińców to trzymaliby go w celi tak długo aż wszystko wyśpiewa a gdy się okaże, że nic to nie da to go wymienią na wielu żołnierzy, albo poślą do trybunału w Hadze by się popisać wizerunkowo bo bądź
@spidero: ten drugi to Wołodymyr Zolkin, youtuber, który nagrywa rozmowy z jeńcami. Był rzeczywiście przedstawiany jako dziennikarz, ale ja go znam bardziej z tych filmików, o których piszą przedmówcy. https://en.wikipedia.org/wiki/Volodymyr_Zolkin tutaj więcej na temat tego pana; były zastrzeżenia, że narusza swoimi filmikami Konwencję Genewską, czemu sam zainteresowany stanowczo zaprzecza (naruszenie konwencji miało wynikać z tego, że prezentował publicznie w mediach jeńców wojennych). Przed wojną nie był chyba zbyt znany i dopiero
@jast: Ogromna szkoda że to właśnie on ma dostęp do jeńców, a nie jakiś porządny dziennikarz, których tam nie brakuje. Niestety Zolkin to jest wieśniak, który nie potrafi na 5 sekund zamknąć mordy i nawet ciekawe wywiady psuje swoimi komentarzami. xD
no ale też ciężko utrzymać powage jak po raz setny słyszysz od zbiedzonego nastolatka, że dostali dwa lewe buty, co drugi karabin, a co piąty gdzieś słyszał co powinni robić.


@NoNameNoIdeaNoLife: no ale właśnie tym się różni dziennikarz od randoma, że random jak słyszy jakąś historię, to ja komentuje, albo się z tego śmieje. Dziennikarz natomiast potrafi nie dość że powstrzymać się od takich rzeczy i być po prostu tłem dla