Wpis z mikrobloga

Dodałeś Kourosa i Lapidusa żeby podłożyć nogę śmieszkom, czy serio używasz? :D


@RumClapton: to dopiero początek, jeśli się nie mylę to tam jest Dali pour Homme (współczesny Kouros to przy nim kajtek w krótkich portkach), Guerlain Heritage, Puig Quorum, także widać zamiłowanie do klasyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saradonin: Do testowania mnie nie ciągnie, Quorum dla mnie fujka totalna, nie lubię skóry retro, coś tam nie gra dla mojego nosa, a Guerlain Heritage jest super, dla mnie mało dziadowy, za to Vetiver i Vetiver Extreme mnie pokonały ;(
@RumClapton: a widzisz, co nos to inaczej. Heritage miał dla mnie vibe osiemdziesięcioletniego angielskiego lorda: brązowy tweed, deerstalker i fajka, takie klimaty XD Za to Vetiver ładnie siedział latem, ale po osuszeniu dekantu jakoś nigdy do flakonu się nie zebrałem.
Heritage miał dla mnie vibe osiemdziesięcioletniego angielskiego lorda: brązowy tweed, deerstalker i fajka, takie klimaty XD


@saradonin: No i zajebiście :D Taki "dziad" to cel, obszczany żul to dziad, w którego nigdy nie celowałem :D Teraz zarzuciłem Bentley
@ciwu: koniecznie sprawdź givenchy gentleman, owszem jest paczula, ale to nie jest jakiś paczulowy potwór, powiedziałbym że ostatnio mocniej czuję różę z miodem, a całość imo ma odcień pastelowego różu, ale oczywiście po męsku, choć prawdę mówiąc jest nawet potencjał unisexowy