Wpis z mikrobloga

W temacie afery podpisów #wolski to ja powiem tyle, że należało się kupującym takie potraktowanie. Sam słuchałem jego podsumowań, aż zobaczyłem filmik „czy rosja zaatakuje Polskę” i myśle okej, chamski clickbait, ale może powie że to specjalnie i wyjaśni znerwicowanym ludziom w 2min, że nie ma się czego bać. No więc oglądam ten filmik, dość długo mówi na nim jaka to hipokryzja robienie kasy na strachu, czekam na clue. A tu wjeżdża ta książka. No aż mnie osłabiło. Wchodzę na wypok, myśląc że ładnie pewnie został zjechany, a tu wyścigi po 5 tysięcy podpisów. Straciłem nadzieję. Cytując sławnego wieszcza: was trzeba #!$%@?ć i na was zarabiać. #afera #wojna #ukraina
  • 4
  • Odpowiedz
@adrian1207: wykopki na niego plują a tu cyk, dzięki nim zarobił od początku konfliktu na mieszkanie jak nie więcej XD #!$%@?ć podpisy... jakość książki, mapek to jest #!$%@? tragedia jak za takie pieniądze.
  • Odpowiedz
@adrian1207: @Grooveer: koszt takiej książki w gówno drukarni przy takim nakładzie to 8-10 zł, jedynie do jakości można się #!$%@?ć bo jest tragiczna, ma ogromną marże tutaj możesz mi wierzyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz