Wpis z mikrobloga

Jak wybrać psychiatrę na znanylekarz.pl który wypisze mi receptę na #benzodiazepiny
Jestem w ciężkiej sytuacji życiowej i potrzebuję tego, a nie mam czasu kombinować i ryzykować z darkwebem.

Myślałem żeby wybrać najtańszego, powinien być bardziej zmotywowany żeby utrzymać klienta no i najwyżej stracę mniej kasy.

#depresja #benzo #narkotykizawszespoko #psychiatria
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gzyro: bo zaczynają się dopiero za to brać,nie zdziw się jak trafisz na cpuńsko listę i nie będą ci wypisywać chyba że się zabezpieczywszy i bd miał papiery od jakiegoś psajko że takie leki są ci potrzebne
  • Odpowiedz
przecież erecepty itd nigdy ci tak bez niczego nie wystawia leków tego typu, chyba ze wiesz gdzie sie udac. Myślisz ze jesteś pierwszym benzo wrakiem który tak kombinuje? XD juz ci tak mózg wyżarło ze zadawanie takich pytan jest normalne


@trolendo: Normalnie dają w receptomatach.
  • Odpowiedz
bo zaczynają się dopiero za to brać,nie zdziw się jak trafisz na cpuńsko listę i nie będą ci wypisywać chyba że się zabezpieczywszy i bd miał papiery od jakiegoś psajko że takie leki są ci potrzebne


@tajemniczy25: I kasę mieliby tracić? Co najwyżej jak ktoś będzie sprawiał wrażenie że sobie (i być może lekarzowi co wypisuje recepty) zaszkodzi.

A nawet jak jakoś się receptomatów w końcu pozbędą, to i tak
  • Odpowiedz
@Sinity: jak lekarz bez opamiętania wypisuje benzo i inne mocne medykamenty bez opamiętania to straci możliwość wykonywania zawodu i tyle.Tak wiem że jest wszystko na Darku nie musisz mi mówić.Tylko tam ceny np za benzo są kosmiczne
  • Odpowiedz
jak lekarz bez opamiętania wypisuje benzo i inne mocne medykamenty bez opamiętania


@tajemniczy25: Ten koleś chyba tego nie robi. Próbowałem raz zamówić 2 opakowania Xanax (30x2mg) to wypisał tylko 1 ¯\_(ツ)_/¯

(benzo nie używam w celach rekreacyjnych, tylko wolę mieć niż nie mieć jakbym miał kiedyś np. przesadzić ze stymulantami czy psychodelikami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rozumiem zresztą po co ludzie to robią. Raz chciałem
  • Odpowiedz