Wpis z mikrobloga

Siema przechodził ktoś dyskopatie? Byłem u neurochirurga i zaproponował mi operacje wycięcia całego dysku i wstawienie jakiegoś sztucznego (niby prostokąt) lub usunięcia jego części. Znacie kogoś kto miał taka operacje jak wygląda życie po niej? Poszperałem w internecie i widziałem różne opinie jednym bóle minęły całkowicie drugim trochę a trzecim nic nie pomogła ta operacja. Lekarz powiedział że mam spróbować rehabilitacji u kogoś jak nie pomoże i będę zdecydowany to zapisze mnie na operacje. Wegetuje już 6 miesięcy wcześniej ćwiczyłem na siłowni 3 lata. Jakieś 3 miesiące temu byłem u fizjo i powiedział że takie zwyrodnienia ma każdy i to mnie wogóle nie powinno boleć.
#sport #zdrowie
lolarz55 - Siema przechodził ktoś dyskopatie? Byłem u neurochirurga i zaproponował mi...

źródło: comment_1666111175Zv5M6xpEsJzyokwMjy7ovN.jpg

Pobierz
  • 7
@lolarz55: Moja mama miała w 2016 przy czym ona chyba nie miała wymienianego całego dysku tylko coś manipulowane przy swoim. Od osoby która ledwo czołga się do łazienki (dosłownie) i krzyczy z bólu pomimo leków do 100% zdrowej w kilka tygodni. Dopiero twój post przypomniał mi że miała coś robione. Odemnie masz wielkie powodzenia w walce, chroniczne schorzenia są najgorsze
@lolarz55: mnie męczyło od marca do sierpnia. Ból paskudny w lewej nodze + lekki niedowład. Jechałem na mocnych lekach opioidowych. Na rezonansie wyszły mi trzy przepukliny. Miałem opcję operacji endoskopowej ale się nie zdecydowałem. Teraz raz na jakiś czas czuję mrowienie w tej nodze. Małym palcem chyba już nie będę ruszał.
@KollA: To ty chyba masz coś innego. Mnie właśnie boli jak siedzę, schylam się, leże na plecach i brzuchu ,gdy leżę na boku i stoję w ogóle nie boli. Już pół roku tak mam. Próbowałem różnych ćwiczeń rozciągających żeby ten dyski odżywić i żeby się zregenerowały ale to jest chyba jakieś ciulane. Może pomaga to przy jakiś łagodnych dolegliwościach. Neurochirug powiedział że te dyski już nigdy się zregenerują. Próbowałem nawet pobiegać
@lolarz55: Masz uszkodzone, to w kilka miesięcy się nie zregeneruje, potrzeba lat odpowiedniego zachowania i to też pomoże do określonego stanu.

Ja łapię słońce ...