Wpis z mikrobloga

#zycietruckera #bekaztransa

Mireczki jest tu ktoś z Was z doświadczeniem w pracy w systemie 2/2? Poważnie zastanawiam się nad zmianą dziada polskiego na niemieckiego?
Jak to w naszej szarej rzeczywistości - kilometrówka, mile widziane kombinacje i weekendy wolne piątek od ok 15-19, do niedzieli wieczór ew. poniedziałek rano.
Dostałem dziś parę ofert 2/2, głównie plandeka, wożenie jakichś części.
  • 34
  • Odpowiedz
  • 1
@lobozmarcin No jestem kawalerem, więc pierwsza.
Będę się z nimi kontaktował jeszcze więc dzięki za podpowiedzi o co pytać, a jeśli chodzi o niemieckie parkingi to pamiętam ten sajgon jak parę lat temu robiłem międzynarodówkę busem, choć wiadomo nie odczułem tego w takim stopniu, jak chłopaki z dużych :)
No dobra jak będę miał jakieś pytania, to mam nadzieję, że się nie obrazisz jak będę pisał priv.
  • Odpowiedz
@ChlebZeSmalcem ja pracuje od 2.5 roku u Niemca 2/2 latam na bdf. Praca prosta i lekka, nic nie trzeba spinać tylko podpiąć kontenery i jazda. Jedyny minus (ale też trochę i plus) to to że głównie nocki. Na inny system i zestaw nigdy bym nie zmienił.Od października wzrosła minimalna więc myślę że te 1700-1750 zacznę wyciągać, ale widziałem już dawno ogłoszenia za 1800. Więc jak kolega napisał wyżej jeśli te 1400
  • Odpowiedz
  • 0
@WojowniczyKamil Dzięki za odpowiedź. Ogolnie rzecz biorąc, nie mam jakiegoś ciśnienia że muszę zrobić to już teraz, bo tu gdzie jestem mimo że krajowka, to jest dość godnie jak na polskie warunki, więc plus taki że nie muszę brać pierwszej lepszej oferty. Jesli chodzi o BDF to nie mam doświadczenia, więc musiałoby to być coś z przyuczeniem, ale myślę że dałbym radę, bo tu gdzie obecnie jestem też najproaciej nie jest.
  • Odpowiedz