Wpis z mikrobloga

@rrobot: w sumie to ostatnich latach sie znajdował sposób na ubieranie polaka w "tani" kredyt , najpierw była "Alina" potem frankowe, a potem w sumie problem sie sam rozwiązał przez stopy, więc wcale nie taki głupi pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rozumiem że tutaj jak uwazacie że ktoś nie jest z Wami tzn. z Tobą i cała świta poddanych to automatycznie spadkowicz?


@posepny1: to wy tak rozumiecie. Ja nigdzie nigdy nie pisałem, że rośnie i żeby rosło. Że patrzcie jak urośnie? Za rok +15% itp. To spadkowcy, z których jawnie tutaj cisnę bekę uroili sobie, że ja przewiduję wzrosty. Tłumaczę to średnio raz na tydzień, ale jak widać nie dociera ( ͡
@posepny1: ale co mam ci przedstawiać? Czego oczekujesz? Miałem zarzucane, że nie podaję statystyk. To podałem, że odkąd mamy statystyki to mieszkania cały czas drożeją z okresami korekt (lub wartość pieniądza traci na znaczeniu, na jedno wychodzi). Naprawdę nie potrzebuję niczego podawać, wolę rzucić frazesem, jak ktoś jest kumaty to widzi drugie dno. Jeśli nie, to trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nic nie muszę udowadniać, to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kiedysbedeczerwonka: ale żeby już w drugą stronę pójść w sensie że jak ktoś tylko wrzuci jakiś wykres czy teorie że mieszkania jednak w tej chwili nie drożeją to odrazu hurr durr spadkowicz, 2 tygodnie to bez sensu trochę. Jak takich osobników traktować poważnie? Mówię tu o Twoich przydupasach gdzie jak wejdziesz z takim w dyskusję i pojawia się argumenty to blok albo ucieczka
@posepny1: jak nie drożeją to dowiadujesz się, że po uwzględnieniu inflacji to jest taniej. Po uwzględnieniu inflacji innego koszyka dóbr, gdzie po comiesięcznych zakupach z budżetu x zostaje Ci mniej bo inflacja i koszty życia spadły, a potem dowiadujesz się, że to i tak znaczy, że taniej bo inflacja XD btw Ja nie mam żadnych przydupasów, to ja jestem ich przydupasem