Wpis z mikrobloga

Warto, nie warto?

Filtreki ActiTube z węglem aktywnym 8mm to mus dla ludzi, którzy preferują jointy. Każdy joint palony z takim filterkiem, lub nawet lufka (bo są takie specjalne do tego) smakuje zupełnie inaczej i przede wszystkim jest o wiele zdrowszy! Filtr z węglem aktywnym pozwala pozbyć się większości substancji smolistych z dymu, co zapewnia czystość i oraz chłodniejszy dymek.


#wykopjointclub
RozowaWkolorachTeczy - Warto, nie warto?
 Filtreki ActiTube z węglem aktywnym 8mm to ...

źródło: comment_1666087720dB9t5dj0PvCBFNkCgASQF8.jpg

Pobierz
  • 12
@RozowaWkolorachTeczy: nie ma róznicy, ciężej się ciągnie, ale joint wygląda jak ze sklepu i czuje jakbym palil produkt premium, ale to tylko placebo, tak czy siak, mi sie podoba bo joint wygląda mniej ćpuńsko i można nawet poczęstować rodzica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RozowaWkolorachTeczy: jak tym machasz to słychać jak się przesypuję coś, jakby piasek, i slychać że jest tego okolo połowy objętości, mam wrazenie że jak palę to część dymu przelatuje po prostu nad tym piaskiem bo on jakby opada na dno ustnika jak węgiel na dno wagonu, dziwne, też się troche bałem, ale nie ma wrażenia palenia przez filtr, odrobine zmniejsza przelot, ale najarałem się dobrze