Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 880
POV tego kolesia, którego potrącił Stuhr też musi być ciekawe. Wyobraźcie sobie sytuację, w której idziecie sobie spokojnie przez miasto, a nagle wykxrwia w was najxbany komisarz Ryba na wuesce 125 i jeszcze udaje, że nie widzi, że leżycie.

Ja bym chyba pomyślał, że się po prostu spieszy odbić Kilera, którego przejął z transportu SW znany biznesmen Stefan "Siara" Siarzewski.

#stuhr #kiler #krakow
moby22 - POV tego kolesia, którego potrącił Stuhr też musi być ciekawe. Wyobraźcie so...

źródło: comment_1666067662m1ICP4gIViieIjegfamx0K.jpg

Pobierz
  • 64
Nie ogarniam głupoty znanych ludzi, którzy jeżdżą po pijaku. Stać ich na taksówkę, ba - nawet na szofera. Potem jeszcze ta ucieczka, gdzie nie ma w Polsce osoby, która nie rozpoznałaby Ryby. Co on mógł mieć we łbie, to sobie nie wyobrażam


@motokate: myślę, że to wynik pewnego rodzaju nieświadomej sodówki. jak przez pół życia wszyscy ci nadskakują, masz wpływy i/lub miliony fanów, to podświadomie zaczynasz wierzyć w swoją wielkość i
nieważne czy to Stuhr,Kozidrak czy Pan Mietek ślusarz,każdy kto siada za kółko po spożyciu powinnien ponieść jak najwyższą karę.


@Fandolores: szczerze - w przypadku ludzi bogatych to jeszcze gorsze. Serio, nie mówimy tu o ludziach na których 50 czy 100 zł za taksówkę robi jakiekolwiek wrażenie. Oczywiście jest to naganne tak czy siak, ale #!$%@?, ja jak jadę do miasta i wiem, że będę pił to auta nawet z garażu nie