Wpis z mikrobloga

Mirki takie pytanie.
Pierwsze moto po 125, co byście wybrali?
Zastanawiam się co kupić
- SV jest najtańsze 30k, ale ludzi mi odradzają, że słabo na pierwsze moto i szarpie.
- MT07 - brzydkie niemiłosierne, ale pancerne
- CB650 - fajnie wygląda i mam dealera w mieście
- Trident - spoko wyglada, trzy cylindry ale najbliżej warszawa co jest troche słabe.
Rozważam kupno tylko nowego moto.
#motocykle

Co wybierasz

  • Suzuki SV650 17.8% (16)
  • Honda CB650R 22.2% (20)
  • Triumph Trident 660 15.6% (14)
  • Yamaha MT07 34.4% (31)
  • Inny (jaki?) 10.0% (9)

Oddanych głosów: 90

  • 20
SV jest najtańsze 30k, ale ludzi mi odradzają, że słabo na pierwsze moto i szarpie.


@civi88: "szarpie" tak samo jak MT07, nasłuchali się o "potężnej fałce" i powtarzają jak debile. Owszem, V2 czy R2 nie będą tak płynne jak rzędowe czwórki, ale to nie oznacza, że przez to ten motocykl jest jakiś trudny do opanowania.

Co byś nie kupił, to pewnie i tak nie będziesz zadowolony, bo będziesz chciał po tych
@civi88: Z Twojej listy brałbym Tridenta (ale sam jeżdżę triumphem i kocham to moto więc jestem mało objektywny) a tak z poza listy to poczekaj serio na tego horneta 750 - w lutym mają być już w salonach a chyba nie chcesz kupować teraz moto na zimę żeby stało więc na jedno wychodzi.
- MT07 - brzydkie niemiłosierne, ale pancerne


@civi88: tak samo pancerne jak Suzuki i Honda, na pewno nie bardziej. Honda jest lepiej wykonana, Suzuki nie szarpie. Honda pokazała nowego Horneta, strasznie brzydki ale specyfikacją i ceną (prawdopodobnie) na papierze wygra ze wszystkimi powyższymi. Hornet wypchnie też z oferty CB, więc to może być ostatnia szansa na klasyczne (nowe) cztery cylindry w rzędzie.
tamto-to-tamto - > - MT07 - brzydkie niemiłosierne, ale pancerne

@civi88: tak samo...

źródło: comment_1666092062v4swARxW1PHTSfFJuY98pu.jpg

Pobierz
@civi88 mam CB650R i jestem zadowolony, ale na SV też jechało się bardzo przyjemnie, zadecydowały kwestie wizualne - chociaż ta kratownica w biało-czerwonym malowaniu wygląda imo świetnie