Wpis z mikrobloga

Czy ruskie nie mają już czym strzelać?

Dziś wpadły mi takie dwa nagrania (drugie w komentarzu). To chyba Grady. Jedna salwa to 40 pocisków. Od lewej pierwszy i drugi oddają po 20 strzałów, a trzeci 17.

Nie wiem może to zamierzone, celowe i tylko propaganda. Jednak dzielę się obserwacją, bo może ktoś również zwrócił na to uwagę. To byłby dobry znak.

#ukraina #rosja #wojna #wideozwojny
barnej_zz - Czy ruskie nie mają już czym strzelać?

Dziś wpadły mi takie dwa nagran...
  • 13
  • Odpowiedz
@barnej_zz: z tym, że nie mają czym strzelać chodzi o rakiety mające zasięg kilkuset kilometrów i kosztujące kilka milionów, a nie rakiety do gradów będące rurą wypełnioną materiałem wybuchowym z paliwem rakietowym, kosztujących kilka tysięcy i mających zasięg kilkunastu kilometrów
  • Odpowiedz
@barnej_zz: Propaganda powielana przez imbecyli z wykopu którzy się wzajemnie napędzają, że już Rosja nie ma amunicji + jedna rakietka kosztuje milion dolarów Xd A tak naprawdę nikt nie wie ile oni tego mają w arsenale
  • Odpowiedz
@Kakoq: Co Ty gadasz kilka milionów XD jesteś tak inteligenty jak nasz rząd i bierzesz pod uwagę cenę SPRZEDAŻY a nie WYPRODUKOWANIA która jest 3x niższa ;)
  • Odpowiedz
@barnej_zz: Ale co mają grady o zasięgu 20 km do rakiet, które spadają na ukraińskie miasta? Przecież takim gradem nie podjadą teraz pod Kijów (w marcu podjeżdżali i nawalali - to wtedy jest jeszcze gorsze, bo masz absolutnie niecelnie rozdupiony duży obszar).
  • Odpowiedz