Wpis z mikrobloga

Mirki stało się. Po wielu przygodach z fpsami na PC nadszedł czas aby PC zamienić na konsolę ze względu na to, że sprzęt już niedomaga, a nie mogę niestety sobie pozwolić na spory upgrade kompa. Stąd moje pytanie do Was. Jakie polecacie fpsy na Playstation żeby tak się ograć dobrze w kwestii gameplay'u strzelanek na konsoli? Z racji tego, że niedługo nowy COD wychodzi to przymierzam się do jego kupna, ale boję się, że ze względu na moje nieogarnięcie fpsów na konsoli to się zniechęcę i porzucę tytuł. Z góry dzięki za porady.
#fps #callofduty #pytanie #ps5
  • 6
@lujlander: CoDy są spoko, ale z darmowych to Warzone, czyli Battle royale. Możesz sprawdzić czy Ci podpasuje. Po taniości możesz kupić EA Play i zagrać w Battlefield 5 albo 1, tez fajne gry. Coda żadnego teraz raczej bym nie kupował, bo tak jak zauważyłeś 28.10 wychodzi nowa część. Granie na padzie w fpsy przez pewien czas może być irytujące, ale trochę pograsz i będzie ok. W cody się fajnie gra na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lujlander: jak chcesz bezstresowo ogarnąć to kup EA Play na miesiąc i zacznij od plants vs zombies. Później sobie skoczysz na bfv albo bf1 jak już ogarniesz trochę pada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lujlander: tak jak kolega wyżej wspomniał, jak pad z aimassistem nie pomoze to podłączasz klawe i myszkę i grasz w 120fps na np ps5 w coda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
boję się, że ze względu na moje nieogarnięcie fpsów na konsoli to się zniechęcę


@lujlander: Podepnij myszkę, klawę i bzikaj - zdecydowana większość gier to obsługuje i nie musisz grać na padzie. Oni tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do gier - CODa MWII na premierę sobie odpuść, bo dwa tygodnie później wychodzi darmowy Warzone 2.0, a używaną płytę kupisz sobie później za pół ceny