Wpis z mikrobloga

@korni007: wez nie rób jaj xD wszystko tylko nie pycha na płocie przy ziemi żeby to mrówki piaskiem i wilgocią, uv czy szuflą do śniegu #!$%@?ć.

@wisniowa211: puść wszystko jak radzi @korni007 tylko do panela bramowego dorzuć jeszcze jakieś 2x1mm2 i zasilacz 12V 1A daj w domu jak człowiek, ze styków panela do elekrozaczepu tez poleć 2x1 a dla pewności elektozaczep możesz kupić o zmniejszonym poborze ale z doświadczenia powiem,
  • Odpowiedz
@Voyo fakt zapomniałem że OP ma stan otwarty, przez fuchy wiecznie myślę o stanie zamkniętym z 230v przy bramie niedaleko furtki stąd pomysł o puszce i zasilaczu XD
  • Odpowiedz
@wisniowa211: tak jak mówię albo szafa rack powiedzmy 19” 6U, albo jakaś rozdzielnika osobna 10 połowa albo w głównej rozdzielni doliczyć jeden rząd ekstra dla domofonu. Szafa rack wychodzi najlepiej bo dociagasz tak wszystkie skrętki z domofonu, neta, kamer i tam ładujesz zasilacze, switcha poe, rejestrator do kamer itp.
  • Odpowiedz
@Voyo: Kamery, internet i TV mam w domu juz w jednym miejscu dojechane ale domofon musze zrobic bezposrednio po wjechaniu do domu, bo nie mam juz miejsca tam gdzie mam reszte sprzetow... czyli rozdzielica 10 polowa najlepsza opcja ?takie cos ? https://www.tim.pl/rozdzielnica-modulowa-1x10-natynkowa-vector-ve110sn

podpowiedz prosze jeszcze jakie dac peszle do tycj skretek UTP ? arotem dojade do slupka w ogrodzeniu (tam zrobie puszkę w ostatnim bloczku ktory bedzie nie zalany i pozniej
  • Odpowiedz