Wpis z mikrobloga

Takie przemyślenia przyszły mi do głowy że gdyby Ator robił solidny research, nie robił clickbaitów, nie był foliarski, nie wypowiadał się o wszystkim z pozycji autorytetu, nie rozciągał niepotrzebnie filmów gadając przez pól vloga nie na temat ogólnie szedł w jakość nie w ilość to może dalej bym oglądał Atora.

Z perspektywy czasu patrząc na to jakim tabloidem były wideoprezentacje to robi mi się wstyd że go oglądałem.
Te miniaturki pochodzą z 2016 roku, widać jest tu wszystko co znajduje się w podrzędnym tabloidzie, boomerske żarty, jakaś tam publicystyka, ciekawostki(które Ator brał ze stron typu joemonster), teorie spiskowe oraz niewyjaśnione zjawiska paranormalne.
#ator #pracowniktvn #wideoprezentacje
Pobierz NieJanek - Takie przemyślenia przyszły mi do głowy że gdyby Ator robił solidny resear...
źródło: comment_1666004799ZWmCkpHtF0IirpqwWLqFvA.jpg
  • 15
@NieJanek: Ja zobaczylem jakie bzdury gość opowiada nt wojny na Ukrainie. Żadnego ładu i składu oraz rzetelnych źródeł. Tak się akurat złożyło że siedzę w temacie militariów od ponad 17 lat (najpierw na zetce, później, nadterminowy i jeszcze 8 lat jako zawodowy). Kilka lat po zakończeniu służby ze względu na zdrowie,otworzyłem własny kanał który pozwolił mi i nadal pozwala nawiązać pewne kontakty. Dlatego też mam okazję sprawdzić wiadomości tego głąba
@Sily_Zbrojne: że Klaus "on naprawdę się tak nazywa" Schwab rządzi podziemnym spiskiem razem z Billem Bramą, Joe Bidenem i Zełeńskim, a do tego szprycują ludzi czipami no i zaraz się zacznie. A dowiedział się tego od listów od onych.
@NieJanek: Problemem Atora nie jest content(analizy, cytowanie mediów, teorie spiskowe) a podejście so tematu. Tak belkocze że czlowiek pod koniec vloga zapomina o czym on był. Do tego jest łasy na kasę, straszy i stawia na ilość. Gdyby robił content na szór Ushiego. Da się ale jemu nie zależy na jakości. Ospaly Ator sieje panikę w zapierdzianym fotelu kiedy jego widzowie robią pod siebie z bezsilności i strachu są przeładowani negatywnymi