Wpis z mikrobloga

@PiccoloGrande: Populista ma parcie na szkło i probuje maksymalnie spieniężyć wojenną konunkture, na ciemnocie, ktora musi gdzies przeczytac o tym, ze rosja nas nie zaatakuje, bo niby jak, czym i po co. Juz prędzej by zjedli małą litwe, ale tez tego nie zrobią

Nie zgodizl sie na debate z Bartosiakiem, bo załamałaby sie jego wizerunek znawcy i nie moglby sprzedawać wszystkiego ciemnocie. A wiadome ze gadając do monitora albo pisząc na
@Aleksander_II: Śmieszne jest to, ze zaczał juz pisać pół roku temu gdy nie było wiadome co bedzie za pol roku (moze koniec wojny, a moze jednak nas zaatakują) ale wiekszym prawdopodobienstwem bylo, ze nic nam nie zrobią wiec pewnie taki obrał tor. Coś jak kiedyś pisanie książki o Piątku, gdy chwilowo był na topie, byle sie wkupić w "hype", ktory na niego był. Ale jak wyszła to był na rowni pochyłej
@Aleksander_II: dla mnie nie była wiarygodna ale mniejsza z tym. Śmieszy mnie po prostu takie gadanie "ja jestem ekspertem a wy #!$%@? wiecie" i wymienianie kogo się to nie czytało. Nikogo tym przekonasz poza @essos który najwyraźniej wszystko łyka i uwierzył na słowo. Napiszesz tą recenzję to sobie każdy sam oceni ile jest warta, trochę na zasadzie "czyny mówią więcej niż słowa" choć akurat w tym przypadku tu i tu będą