Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Z uwagi na to, że Insomniac Games posiada prawa do IP Sunset Overdrive to myślicie, że ewentualna kontynuacja będzie multiplatformą czy exem na Playstation?

Mi się wydaje, że Sony nie pozbawiłoby graczy Xboxa serii, która wcześniej była już dostępna na ich konsoli, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xbox #ps5
Beeercik - Z uwagi na to, że Insomniac Games posiada prawa do IP Sunset Overdrive to ...

źródło: comment_1665938796QeFjL2moXu8hqEWmjaBCsI.jpg

Pobierz
  • 61
Final 7 remake


@Jestemkoksupotezny: Jest na Windowsa. Kto jest właścicielem Windowsa to chyba sobie poradzisz sprawdzić.

spiderman


Wyjaśniałem wyżej, wróć i przeczytaj to przynajmniej ze 3 razy to może zrozumiesz.

To co zielonko czekam na te gry


Dostałeś, ponownie wróć wyrzej.

Co Ty mi tu rzuciłeś gry, o których nic nie wiadomo


"Nic nie wiadomo" - gra w produkcji od kilku lat, potwierdzona wielokrotnie a typ twierdzi, że "nic nie wiadomo"
@nostalgiwolf: Ośmieszasz się teraz z tym windows xD Co ma Windows do Xboxa typie haha xD Nie podasz mi żadnej gry, bo takich nie ma dlatego wymyślasz jakieś urojenia. Zielonka zezłomowany. Usuń konto prosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście płaca mi w złocie za bronienie, a Tobie ile płacą


@Jestemkoksupotezny: W akcjach Sony oczywiście. Jeszcze parę komentarzy do ciebie i dostanę więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekam ciągle na te gry które masz mi podać kłamczuszku


Ja również czekam, no ale coś widzę, że chyba się jednak nie doczekam.
Ośmieszasz się teraz z tym windows xD Co ma Windows do Xboxa typie haha xD


@Jestemkoksupotezny: Czyli jednak nie poradziłeś sobie sprawdzić od kogo jest Windows? Cóż pomogę ci - Windows jest od Microsoftu. Microsoft kilkukrotnie też się wypowiadał, że dla niego Xbox i Windows to jedna platforma. Naprawdę taki z ciebie fanboj Microsoftu i takich rzeczy nie wiesz?

Nie podasz mi żadnej gry, bo takich nie ma dlatego wymyślasz jakieś
@nostalgiwolf: Tyle wiadomo, że nic nie wiadomo nawet czy wyjdzie na te generacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyjaśniłem Cię, ale udajesz głupiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Argumenty Cię zniszczyły dlatego odwracasz ciągle kota ogonem, bo jakby była jakaś 1 gra to byś podał i bronił swojego s0ny, ale niestety Phil Spencer niszczy Twoje ukochane korpo i nie daje Ci żadnych argumentów ( ͡
Tyle wiadomo, że nic nie wiadomo nawet czy wyjdzie na te generacje


@Jestemkoksupotezny: Czy to, że nie wyjdzie na tę generację cokolwiek zmienia w tym że nie wyjdzie na PS?

Wyjaśniłem Cię, ale udajesz głupiego


Jesteś w tym dużo lepszy, więc nawet nie próbuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Argumenty Cię zniszczyły dlatego odwracasz ciągle kota ogonem, bo jakby była jakaś 1 gra to byś podał i bronił
@nostalgiwolf: Podałem Ci gry FF 7 Remake Part 1 i Part 2 oraz FF 16 oraz Spiderman i ciągle czekam na Twoje urojenia, bo ciągle 0 gier z Twojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dbam o rozwój Microsoft i jak widzisz z każdym kolejnym rokiem firma rośnie i jestem dumny z bycia posiadaczem w przeciwieństwie do Ciebie, który żyje w kłamstwach i manipulacji typu, że gry wam
odałem Ci gry FF 7 Remake Part 1 i Part 2 oraz FF 16 oraz Spiderman i ciągle czekam na Twoje urojenia


@Jestemkoksupotezny: Podałeś mi grę, która jest na platformie Microsoftu i drugą, która nigdy na niej nie była. Nadal nic?

Dbam o rozwój Microsoft i jak widzisz z każdym kolejnym rokiem firma rośnie i jestem dumny z bycia


Cóż, dumnym można być ze wszystkiego, nawet z udanego pobytu w toalecie.
Dużo się po was nie spodziewałem z tagu #ps ale tak niskiego poziomu to przerosło moje oczekiwania by równać konsole do pc i wmawiać, że to jest to samo wszystko


@nostalgiwolf: To Microsoft tak powiedział, nie ja. Nie boisz się, że twoja ukochana firemka się na ciebie obrazi za stwierdzenie, że jest niskiego poziomu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nostalgiwolf: MS pozwolił na EA Play i Ubi+, który został zapowiedziany więc tylko i wyłącznie kwestia Sony kiedy będzie chciało go dodać, a zapewne wcale, a MS oficjalnie do komisji podał, że to Sony blokuje XGP na swojej konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wyjdą jakieś gry, które MS zabrał to poproszę tutaj wrócić i podać, a tymczasem możesz żyć w swojej bajce o tym jak MS
@nostalgiwolf: Microsoft jest najlepszym wyborem dla graczy. bo wydaje wszędzie gry nawet na Switch wiele produkcji trafiło i wszystkie na PC + chmura czyli mobilne i wszystko co ma przeglądarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dba o rozwój całego rynku gamingu i nie ogranicza się tak jak Sony na swój ekosystem i wyzysk graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden abonament = wszystkie gry od
MS pozwolił na EA Play i Ubi+


@Jestemkoksupotezny: Ale wiesz, że obie te rzeczy są na PlayStation?

MS oficjalnie do komisji podał, że to Sony blokuje XGP na swojej konsoli


No, dokładnie tak samo jak MS blokuje PlayStation Store na Xboksie.

Jak wyjdą jakieś gry, które MS zabrał to poproszę tutaj wrócić i podać


Oczywiście, zaraz po tym jak ty podasz gry, które Sony zabrało.

a tymczasem możesz żyć w swojej
@nostalgiwolf: ubi+ nie ma aktualnie ani na xbox ani na PS. Na PC w tej usłudze są gry w premiere + wszystkie DLC. Czekamy na oficjalny debiut na Xbox. W tym roku zapowiedzieli i aktualnie cisza. MS nic nie blokuje i pokaż mi jakieś zdjęcia czy coś jak oficjalnie wypowiada się prezes Sony na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie narzekam jako posiadacz xboxa ( ͡
Microsoft jest najlepszym wyborem dla graczy.


@Jestemkoksupotezny: W twojej bajce pewnie tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo wydaje wszędzie gry


Wszędzie na swoich platformach zapomniałeś dodać. Sony też wszędzie na swoich platformach wydaje swoje gry.

chmura


Jego własna chmura, ale cśśś niech będzie, że daje innym. Tak tylko przypomnę, że Sony też ma swoją chmurę, ale niestety Microsoft nie chce dopuścić jej na Xboksa. Ciekawe dlaczego? (
@nostalgiwolf: Jakby wam sony dało przeglądarkę to byście odpalili sobie w chmurze gre ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sony nie daje w przeglądarce, bo woli blokować rynek gamingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chmura Sony to tak, która działa tylko na PC ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chmura MS działa na PC/Przeglądarka/Chromebook/iOS/Android i Meta VR od FB ( ͡° ͜ʖ
ubi+ nie ma aktualnie ani na xbox ani na PS


@Jestemkoksupotezny: Jest zapowiedziane dokładnie tak samo jak na Xboksa.

MS nic nie blokuje i pokaż mi jakieś zdjęcia czy coś jak oficjalnie wypowiada się prezes Sony na ten temat


No dobra, podam ci zaraz po tym jak podasz mi to co Sony zabrało i wypowiedź prezesa Microsoftu który to potwierdzi.

Nie narzekam jako posiadacz xboxa


I fajnie, najważniejsze byś był zadowolony.