Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Z uwagi na to, że Insomniac Games posiada prawa do IP Sunset Overdrive to myślicie, że ewentualna kontynuacja będzie multiplatformą czy exem na Playstation?

Mi się wydaje, że Sony nie pozbawiłoby graczy Xboxa serii, która wcześniej była już dostępna na ich konsoli, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xbox #ps5
Pobierz Beeercik - Z uwagi na to, że Insomniac Games posiada prawa do IP Sunset Overdrive to ...
źródło: comment_1665938796QeFjL2moXu8hqEWmjaBCsI.jpg
  • 61
@nostalgiwolf: Tylko odwracać ogonem potrafisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam się złomujesz za każdym razem tym jak Cię przytłaczam argumentami po czym Ty nie potrafisz podać nic a nic tylko swoje manipulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) W innym wątku Ci dałem zdjęcie w którym się wypowiedziałeś na temat blokowania XGP na PS przez prezesa xbox ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby wam sony dało przeglądarkę to byście odpalili sobie w chmurze gre


@Jestemkoksupotezny: Jakby wam Microsoft pozwolił odpalić apkę od Sony to też byście mogli pograć.

Sony nie daje w przeglądarce, bo woli blokować rynek gamingu


Microsoft nie daje apki bo woli mieć rynek pod swoją kontrolą.

Chmura Sony to tak, która działa tylko na PC


I na smartfonach czy telewizorach.

Napisz dalej, że to jest to samo


O nie, zakłamywanie
@nostalgiwolf: A wiesz, że MLB wydali tylko dlatego, że im nakazali wydawać gry, a nie chcieli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)Licencja na MLB wymaga dawania gier wszędzie od nowej umowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cuphead, Minecraft/Minecraft Dunge/Minecraft Legends zapowiedziany/ Ori 1 i Ori 2. Super Lucky tale. Podajesz coś jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko odwracać ogonem potrafisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam się złomujesz


@Jestemkoksupotezny: Nie podajesz żadnych argumentów, odrzucasz moje i twierdzisz, że wygrywasz. No cóż.

Dobra, wystarczy marnowania mojego czasu. Mimo moich usilnych prób widzę, że nie doczekam się żadnego argumentu z twojej strony. Wróć jak opadnie trochę miłość do Xboksa i znajdziesz jakąś grę, którą Sony ci zabrało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nostalgiwolf: Sam tu siedzisz cały dzień na Wykop i spamujesz w imie korporacji po czym mi zarzucasz, że nuda ( ͡° ͜ʖ ͡°) To Ty spamujesz, że MS zabrał, a od nas każdy ma to gdzieś więc skoro wy spamujecie to podajcie te gry, które już MS wam zabrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam tu siedzisz cały dzień na Wykop


Kolejne kłamstwo.

Zezłomowany zostałeś i uciekasz, ale to wasza taktyka jak zawsze


@Jestemkoksupotezny: Żebym został zezłomowany to musiałbym dostać dobry argument. No ale taki się niestety nie pojawił. No ale taka jest wasza taktyka - iść w zaparte kłamstwa i manipulacje, a jak rozmówca stwierdza, że szkoda jego czasu i odpuszcza to ogłaszacie, że ucieka i wygraliście. Urocze. ( ͡° ͜ʖ ͡
@nostalgiwolf: Odpuszczasz, bo nie masz argumentów dlatego uciekasz, bo jak Cię wyjaśniłem grami to udajesz, że nic nie widzisz i ciągle ta bajka, że podasz, ale nic nie podasz, bo nic takiego nie istnieje o to cała prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jestemkoksupotezny: Odpuszczam bo przez te kilkadziesiąt minut dyskusji nie dostałem żadnego argumentu, a moje zostały olane. Mam ciekawsze rzeczy do roboty, no ale skoro ty wolisz twierdzić, że coś podajesz (mimo, że nic nie podajesz) i wygrywasz dyskusje to twoja sprawa. Co kto lubi. Zapewne to ciekawsze rzeczy do roboty niż granie na Xboksie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nostalgiwolf: będziesz mi odpisywać tyle ile ja sobie zażyczę i nie masz nic do gadania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będziemy pisać do północy, bo ja Ci tak mówie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Absolutna dominacja genetyczna nad s0niarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podaj mi te gry w końcu które to Microsoft wam zabrał z platformy ( ͡° ͜ʖ
będziesz mi odpisywać tyle ile ja sobie zażyczę i nie masz nic do gadania


@Jestemkoksupotezny: Oh kolejny epizod twojej bajki? Niestety będę musiał ci zaspoilerować i powiem ci jak się skończy - skończę tę zabawę tym komentarzem. Ty na niego odpiszesz twierdząc, że nadal nie podałem gier, które Microsoft zabrał i mnie wyjaśniłeś. Będziesz się cieszył ze swojego wymyślonego zwycięstwa i uważał że coś tam zdominowałeś i wygrałeś ze s0niarzem. Bo
@nostalgiwolf: hoho odwracanie ogonem ( ͡° ͜ʖ ͡°) FF 7 PART 1 i 2, FF16 i Spiderman, ale wiadomo s0niarze tylko potrafią unikać tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bądź grzeczny i odrób lekcje na jutro i może w końcu dotrze to do Ciebie, że to MS jest najlepszym wyborem, a nie Sony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt wam nic
@Hermen_Hulst: Ale co ty gadasz, Microsoft żadnej gierki nigdy nie zabrał (to nie ważne, że zapowiedzieli ekskluzywność TES i potencjalnie CoD w przyszłości), to Sony odebrało Spider Mana, którego zrobili od zera w innej firmie i w innym uniwersum niż był wczesniejszy na Xboksa, no ale tytuł jest ten sam więc się liczy. Beka z s0niarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)