Wpis z mikrobloga

@nostalgiwolf: Tylko odwracać ogonem potrafisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam się złomujesz za każdym razem tym jak Cię przytłaczam argumentami po czym Ty nie potrafisz podać nic a nic tylko swoje manipulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) W innym wątku Ci dałem zdjęcie w którym się wypowiedziałeś na temat blokowania XGP na PS przez prezesa xbox ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakby wam sony dało przeglądarkę to byście odpalili sobie w chmurze gre


@Jestemkoksupotezny: Jakby wam Microsoft pozwolił odpalić apkę od Sony to też byście mogli pograć.

Sony nie daje w przeglądarce, bo woli blokować rynek gamingu


Microsoft nie daje apki bo woli mieć rynek pod swoją kontrolą.

Chmura Sony to tak, która działa tylko na PC


I na smartfonach czy telewizorach.

Napisz dalej, że to jest to samo


O nie, zakłamywanie
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: A wiesz, że MLB wydali tylko dlatego, że im nakazali wydawać gry, a nie chcieli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)Licencja na MLB wymaga dawania gier wszędzie od nowej umowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cuphead, Minecraft/Minecraft Dunge/Minecraft Legends zapowiedziany/ Ori 1 i Ori 2. Super Lucky tale. Podajesz coś jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tylko odwracać ogonem potrafisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam się złomujesz


@Jestemkoksupotezny: Nie podajesz żadnych argumentów, odrzucasz moje i twierdzisz, że wygrywasz. No cóż.

Dobra, wystarczy marnowania mojego czasu. Mimo moich usilnych prób widzę, że nie doczekam się żadnego argumentu z twojej strony. Wróć jak opadnie trochę miłość do Xboksa i znajdziesz jakąś grę, którą Sony ci zabrało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To podaj te gry, które MS zabrał konkurencji


@Jestemkoksupotezny: Już ci pisałem wielokrotnie że podam ci jak ty mi podasz gry, które Sony wam zabrało. Tyle podobno ich jest a tu nadal nic. Eh.

Aż taka nuda na tym Xboksie, że nie masz co robić wieczorami?
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: Sam tu siedzisz cały dzień na Wykop i spamujesz w imie korporacji po czym mi zarzucasz, że nuda ( ͡° ͜ʖ ͡°) To Ty spamujesz, że MS zabrał, a od nas każdy ma to gdzieś więc skoro wy spamujecie to podajcie te gry, które już MS wam zabrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sam tu siedzisz cały dzień na Wykop


Kolejne kłamstwo.

Zezłomowany zostałeś i uciekasz, ale to wasza taktyka jak zawsze


@Jestemkoksupotezny: Żebym został zezłomowany to musiałbym dostać dobry argument. No ale taki się niestety nie pojawił. No ale taka jest wasza taktyka - iść w zaparte kłamstwa i manipulacje, a jak rozmówca stwierdza, że szkoda jego czasu i odpuszcza to ogłaszacie, że ucieka i wygraliście. Urocze. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: Odpuszczasz, bo nie masz argumentów dlatego uciekasz, bo jak Cię wyjaśniłem grami to udajesz, że nic nie widzisz i ciągle ta bajka, że podasz, ale nic nie podasz, bo nic takiego nie istnieje o to cała prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: Odpuszczam bo przez te kilkadziesiąt minut dyskusji nie dostałem żadnego argumentu, a moje zostały olane. Mam ciekawsze rzeczy do roboty, no ale skoro ty wolisz twierdzić, że coś podajesz (mimo, że nic nie podajesz) i wygrywasz dyskusje to twoja sprawa. Co kto lubi. Zapewne to ciekawsze rzeczy do roboty niż granie na Xboksie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: będziesz mi odpisywać tyle ile ja sobie zażyczę i nie masz nic do gadania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będziemy pisać do północy, bo ja Ci tak mówie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Absolutna dominacja genetyczna nad s0niarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podaj mi te gry w końcu które to Microsoft wam zabrał z platformy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
będziesz mi odpisywać tyle ile ja sobie zażyczę i nie masz nic do gadania


@Jestemkoksupotezny: Oh kolejny epizod twojej bajki? Niestety będę musiał ci zaspoilerować i powiem ci jak się skończy - skończę tę zabawę tym komentarzem. Ty na niego odpiszesz twierdząc, że nadal nie podałem gier, które Microsoft zabrał i mnie wyjaśniłeś. Będziesz się cieszył ze swojego wymyślonego zwycięstwa i uważał że coś tam zdominowałeś i wygrałeś ze s0niarzem. Bo
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: hoho odwracanie ogonem ( ͡° ͜ʖ ͡°) FF 7 PART 1 i 2, FF16 i Spiderman, ale wiadomo s0niarze tylko potrafią unikać tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bądź grzeczny i odrób lekcje na jutro i może w końcu dotrze to do Ciebie, że to MS jest najlepszym wyborem, a nie Sony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt wam nic
  • Odpowiedz
@Hermen_Hulst: Ale co ty gadasz, Microsoft żadnej gierki nigdy nie zabrał (to nie ważne, że zapowiedzieli ekskluzywność TES i potencjalnie CoD w przyszłości), to Sony odebrało Spider Mana, którego zrobili od zera w innej firmie i w innym uniwersum niż był wczesniejszy na Xboksa, no ale tytuł jest ten sam więc się liczy. Beka z s0niarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz