Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Z uwagi na to, że Insomniac Games posiada prawa do IP Sunset Overdrive to myślicie, że ewentualna kontynuacja będzie multiplatformą czy exem na Playstation?

Mi się wydaje, że Sony nie pozbawiłoby graczy Xboxa serii, która wcześniej była już dostępna na ich konsoli, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xbox #ps5
Beeercik - Z uwagi na to, że Insomniac Games posiada prawa do IP Sunset Overdrive to ...

źródło: comment_1665938796QeFjL2moXu8hqEWmjaBCsI.jpg

Pobierz
  • 61
@Beeercik: wątpliwe, że ta kontynuacja w ogóle powstanie. Insomniac robi Ratcheta i Marvelki, wątpię że Sony ich od tego odetnie. A jeśli by odcięli Xboxa od ewentualnej kontynuacji Sunseta to jak najbardziej można narzekać tak samo jak na odcięcie Hellblade'a.
@Beeercik: Pokaż mi jedną grę Ty albo s0niarz którą MS zabrał z konsoli PS. Ja za to podam Final Fantasy który był na Xbox i ff7 remake nie wyjdzie na xboxa poprzez jakieś chore umowy Sony. Minecraft od MS był na ps i dalej wychodzi najnowszy na ps patrz Minecraft Legends. Spiderman dostępny na xbox i ps został zabrany z xbox i zrobiono z niego exa na PS. Tak wiem, że
Spiderman dostępny na xbox


@Jestemkoksupotezny: Dlaczego kłamiesz? Spider Man od Insomniac Games nigdy nie był dostępny na Xbox. Był dostępny Spider Man od Activision, którego poza głównym bohaterem kompletnie nic nie łączy z tym od Insomniac Games. Nawet uniwersum jest inne, bo Spider Man od Activision opierał się na filmach Sama Raimiego, który dzieje się w kompletnie innym uniwersum niż Spider Man znany z komiksów czy teraz z gry od Insomniac
@Pazdzioch_z_Rivii: Spamują kilka miesięcy o tym jak MS zabiera gry, a obecnie ani jednej nie widzę by zabrał, bo jak się pytam za każdym razem to nagle cisza i uciekają do swoich norek w postaci discorda prywatnego dla s0niarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak podasz Final fantasy czy spider to odwracają kota ogonem, że MS też miał propozycje, ale MS jakoś nie przyjął i nie zrobił z
@Beeercik Ja tam nie mogę się doczekać aż zagram w Final Fantasy na Xboxie. Z jakiegoś powodu na mojej ulubionej konsoli pojawia się co druga część tej serii, zupełnie jakby jakaś firma blokowała wydawanie tych gier i próbowała zagarnąć tę franczyzę tylko dla siebie :/
@nostalgiwolf: A kogo obchodzi kto robił grę? był spider na xbox i nie ma spidera na xbox. Zabrali jak widzisz. Acti robiło jakoś tu i tu. Tes6 zapowiedziany na rok 2070. Pokaż grę która wyszła, a nie która kiedyś wyjdzie i 0 informacji. Przestań manipulować i zakłamywać rzeczywistość zielonko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nostalgiwolf: Prawda jak wyjdzie tylko na Xboxa to będziemy hejtować tymczasem pokażesz mi te gry, o które tak płaczecie kilka miesięcy, które Microsoft zabrał wam poprzez wrogie przejęcia? Te co miały już premiere poproszę i były dostępne na PS.
A kogo obchodzi kto robił grę?


@Jestemkoksupotezny: No właśnie fakty was niewiele obchodzą jak widać.

był spider na xbox i nie ma spidera na xbox


Nie. Była gra o tytule Spider Man, która poza nim nie miała nic wspólnego z obecną. Kompletnie inne uniwersum, inni bohaterowie (tylko o tych samych imionach) i inna historia.

Zabrali jak widzisz.


Nie mogli ci zabrać czegoś, czego nigdy nie miałeś.

Acti robiło jakoś tu i
@nostalgiwolf: To podasz mi te gry w końcu czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 0 gier dokładnie zabrali sam się zielonka zaorałeś tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już Ci podałem dwie gry, ale Ty dalej swoje, ale wiadomo czemu nie podasz, bo już Cię zezłomowałem tym, że MS żadnej gry nie zabrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zielonka od dwóch tygodni, bez żadnych wpisów, spamująca głównie na tagach konsolowych


@Angmac: Najwięcej jestem aktywny na tagach związanych z wojną. Coś więc cienko sprawdzałeś, albo zwyczajnie kłamiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wasze oderwane od rzeczywistości bajki same w sobie nie były na tyle ważne bym poświęcił chociaż parę minut na założenie konta.
To podasz mi te gry w końcu czy nie?


@Jestemkoksupotezny: Pisałem, że po tym jak ty mi podasz. Byłem pierwszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0 gier dokładnie zabrali sam się zielonka zaorałeś tym


Nie oduczysz się kłamania co? Podałem ci argument a ty go olałeś z błahych powodów i twierdzisz, że go nie ma. Co za wyparcie XD

Już Ci podałem dwie gry, ale Ty dalej swoje
@nostalgiwolf: Final 7 remake i spiderman ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co zielonko czekam na te gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co Ty mi tu rzuciłeś gry, o których nic nie wiadomo łącznie z premierą z takimi założeniami to Ci mogę podać np Destiny 3, Sunset, FF16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a masz konto tylko by walczyć w imie korporacji


@Jestemkoksupotezny: Patrząc na twoją aktywność to raczej tobie to konto głównie służy do walki w imię Microsoftu.

Przyznaj się kogo multikonto tu kryjesz


Najpierw przyznaj się ile Microsoft ci daje za taką aktywność. Chociaż dostałeś game passa? A no tak, zapomniałem, że dla swojego ukochanego korpo i tak jesteś nikim. XD
@nostalgiwolf: Oczywiście płaca mi w złocie za bronienie, a Tobie ile płacą? Pewnie za darmo, bo s0ny nawet by wam tego 1 miesiąca za friko nie rzuciło, ale wy to lubicie być brani od tyłu za friko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam ciągle na te gry które masz mi podać kłamczuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)