Wpis z mikrobloga

Ja kiedyś zapodałem tym żartem mojej różowej to prawie zostałem rozwodnikiem.


@Trollinsky: Po takiej reakcji, to ja bym już sama kontynuowała tę idee rozwodu xD
  • Odpowiedz
@smk666: Moja tak robi + jeszcze co kilka listków gryzie/szarpie je na części dla uniemożliwienia ponownego zwinięcia i użycia. Zauważyłam, że dzieje się to tylko po jakimś wyraźnym konflikcie - zamknięty balkon, brak czasu na głaskanie - po prostu ostentacyjnie udaje sie do łazienki i sobie #!$%@? dupny papier xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ajbaho: widziałeś rysunki patentowe do wieszaka na papier? Lepiej pokaż ten post sobie, niech się zdecyduje, czy chce z Tobą mieszkać pod jednym dachem.
  • Odpowiedz
@Shatter: Ja tam kota nie mam ale wyobrażam sobie, że łazienka to lepsze miejsce na kuwetę niż np. przedpokój żeby #!$%@?ło od samego wejścia. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smk666: jak kupujesz normalny żwirek a nie piach z piaskownicy, to w ogóle nic z kuwety nie czuć. A w łazience sobie w sumie nie wyobrażam kuwety xd kocur rozsypuje ten piach w promieniu 2 metrów, weź w taki piach mokrą stopą depnij xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ajbaho: Związek polega na kompromisach. W parzyste dni wieszajcie od zewnątrz w nieparzyste od wewnątrz. Albo od razu zamontujcie dwa podajniki na papier i problem rozwiązany.
  • Odpowiedz
@ajbaho: cóż rozwiązanie jest jedno, jeśli kochasz różowa to przeproś ja za marnowanie jej życia i zakończ jej męczarnie, gdyż papier przedstawiony na zdjęciu założony jest prawidłowo a upodobanie do innego sposobu jest oznaką trudnego charakteru
  • Odpowiedz