Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DrN_25: ja kiedyś po prostu wygrałem niechcący licytację na allegro. I wzbogaciłem się o 15 kg klocków.
Tylko tam były naprawdę różne.

Natomiast jak potrzebujesz konkretnych klocków to dom Wiktorii Kraków na felicjanek.
Tam sobie wybierasz dokładnie co potrzebujesz
@DrN_25: Te mixy na allegro i olx to najczęściej przebrane odpady z których sobie nic ciekawego nie zbudujesz. Najlepiej sobie kupić na sztuki na bricklinku bo wtedy kupujesz dokładnie to co chcesz albo ścianka w lego store ewentualnie jakiś większy zestaw lego classic.
@d0n_chich0t mam tez na olx lub vinted jesli wolisz ;) Na pytanie dlaczego allegro lokalnie odpowiadam: bo tam ze smartem jako kupujacy nie placisz nic za przesylke i zadnej prowizji dla w/w portali i tam mi najlepiej schodzi sprzedaż czegokolwiek dzieki smartowi wlasnie ;)
@tomaszek86: dla mnie lokalnie na równi z vinted= RAK, nic nie kupiłem i nie zamierzam, z ciekawości chciałem wystawić na AlleLok to samo co mam na allegro - no super będzie smart przesyłka za free - sranie w banie i tyle!
JA za niego zapłacę w prowizji, dokładnie prowizja/oplata jest o 9PLN większa przy kwocie około 460PLN