Wpis z mikrobloga

Czyli mimo wszystko nadal czekamy na duże i dobre produkcje w ramach #gamepass ?
Scorn zawiódł. Póki co nadal wszystko jest pieśnią przyszłości. Studia kupione ale czy satysfakcjonujących efektów tych zakupów doświadczymy w ogóle jeszcze w tej generacji?
Plaga 2 pewnie będzie średniakiem, ale jako że robi ją mniejsze studio, to pewnie zgarnie wysokie noty za jakość.
Kolejne trzy "duże" gry to chyba High on Life, Atomic Heart i Life of Pi?
Oczywiście szacuneczek dla zielonych za całokształt Gamepassa w tej generacji póki co, ale te wszystkie gierki reklamowane na prezentacjach jako Day1 Gamepass, na razie wypadają dość mizernie z niewielkimi wyjątkami.
Czyżby faktycznie nie opylało się robić dużych i dopracowanych gier do usługi abonamentowej?
Nawet po przejęciu Activision, to jakoś trudno uwierzyć, żeby pełnoprawne Call of Duty pokroju MW2 miało się ukazać tak po prostu w ramach Gamepassa.
#xbox #xboxseriesx
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczek93: przyzwyczajaj się. Tak właśnie będą wyglądać te hity w xgp. #!$%@? 5/10 zapchajdziura. Zobacz co netflix zrobił z jakoscia seriali. To samo xgp zrobi z jakością gier.

Chcesz jakościową grę? Zapłacić za nią pełna kasę. Niestety, ale inaczej to nie będzie dobrze działać.
@kaczek93: Przecież to nie jest gra Microsoft. Każdy twórca może rzucić reklamę day1 i potem dają takie info na konferencji. Mi akurat bardzo przypadł scorn i w całości za jednym razem przeszedłem. Sama gra w 2014r była już zapowiedziana przed xgp ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
17 w NZ już Plague można odpalić,
@Zielony_Ogr: Mam XSX i Switcha Lite
Aktualnie mam jeszcze sporo starszych gier na liście z GP do ogrania. Jeśli chodzi o produkcje MS to zaliczyłem ofc już wszystkie Halo + trylogię GoW. W kolejce nadal 4 & 5.
@Zielony_Ogr: No i zostaje przy XSX. PS5 może kupię u schyłku generacji, gdy już faktycznie biblioteka exów będzie warta uwagi, bo póki co totalnie nie jest i naprawdę wolę Xa. Sony moim zdaniem totalnie antykonsunencka postawa w tej generacji so far.
@nobrain: Już nawet większość indyków to jest przerost treści nad formą i sprowadzanie wszystkiego do pseudointeligentnej fabuły o życiu na silniku Unity.
No i do tego wystarczy po prostu średni laptop, nie potrzeba nowej konsoli
@Zielony_Ogr: To żaden argument, że nie miałeś PS4/X1 i teraz masz w co grać. Większość graczy co są od pierwszego PS czy Xbox aktualnie ma problem z nowymi grami, bo zwyczajnie w świecie jest ich mało. Sam musze grać w bety/testowe gry przed oficjalną premiera nawet rok wcześniej, bo wszystko co najnowsze ogrywam, a gry z poprzedniej generacji mam wszystkie ograne co chciałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zielony_Ogr: Bo inni co kupili PS5/XSX chcą nowe gry, bo dawno ograli starocie? Problem z grami jest taki teraz, że sporo wydawców/studia robi jedną grę po kilka długich lat. Dobrze, że indyki wychodzą i można sobie zapełnić luke w braku nowych dużych gier.