Wpis z mikrobloga

A dla mnie Monika jest Eliza poprzedniej edycji :) tylko, że Eliza była młodsza i robiła wszystko perfidnie, nie myśląc co mówi, a Monika w białych rękawiczkach manipuluje, "uzasadnia" swoje decyzje i kieruje innymi.

Śmiesza mnie też wykopki, które tak na każdym kroku chwała Monikę co by nie zrobiła. Wczoraj jeszcze trzymały kciuki, bo Monia wywali Grześka, a dziś bronią jej decyzji xD
#hotelparadise
  • 28
@mykawz300: ale osoby które broniły Hanki były mieszane z błotem, nawet były wyzywane od #!$%@?. Nie widziałam komentarzy, że jednych coś kłuje, bo ktoś kogoś lubi do czego ma prawo xd
Monika mogłaby sprzedać swoje gówno jako prezent innej osoby, to i tak dalej byłaby broniona .
Fajna hipokryzja. `
@Hogataa26: ja nikogo od ku… ani żadnych innych nie wyzywałam, wiec pisanie o hipokryzji jest nie ma miejscu… w ogóle niewiele pisałam o Hance, a już na pewno nie o kimś, kto ja lubi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Hogataa26: nie lubisz jej i uważasz, ze manipuluje wszystkimi, widze jakie uczestnicy maja do niej podejście, a to dużo mówi… to nie sa idioci (w większości), którzy nie zauważa manipulacji ze strony drugiej osoby. Ty lubisz Hankę wiec Monika to dla Ciebie persona non grata ¯\_(ツ)_/¯ piszesz o manipulowaniu przez Monike, a ciekawe, ze manipulacji Hanki już nie xD
@Hogataa26: @mykawz300: nie ma co się kłócić o pierdoły - bierzcie pod uwagę scenariusz produkcyjny i co się dobrze sprzedaje w telewizji - emocje, dramy i skłócanie ludzi. Specjalnie produkcja i pan lektor podkręcają burze w szklance wody do poziomu sztormów na morzu aby liczby się zgadzały. Ostatnie 2-3 odcinki to popis montażu i hipokryzji rodem z wiadomości TVP - ludzie odzwyczili się samodzielnie myśleć i wolą dostać przetworzoną, zinterpretowaną
@kipman1: oczywiście, ze tak. Wszystko co piszesz jest prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) niektórzy po prostu za bardzo się wczuwają w to wszystko, chcąc nie chcąc widzac w poszczególnych uczestnikach swoje cechy lub zachowania. Na tym tez polega program, żeby ludzi utożsamiali się z uczestnikami, przez co robi się fala komentarzy na social mediach - „dla każdego coś pysznego” i stad tez taka różnorodność charakterów. Niestety ludzie
@Hogataa26 to że ktoś gra, to żaden problem. Na tym polega program i jeśli ktoś to robi umiejętnie i nie krzywdzi przy tym innych to jest ok. Nie zgadzam się, że Monie można poroznac do Elizy z prostej przyczyny - Eliza była z charakteru zupełnie inna (a przynajmniej tak była przedstawiana), przez co nie budzila sympatii. Miała wiele chamskich odzywek i jej ogólna postawa sygerowala, że ma wszystkich w dupie. Monia natomiast
@mykawz300: co Ty mi piszesz że lubię Hankę więc Monika to jakaś osoba non grata? xD Hanka jak i Monika sa mi całkowicie obojętne.
Niby czemu lubiac Hankę, ktoś ma nie lubić Moniki? Jakoś w hotelu za bardzo ze sobą nie rozmawiały, ani spiny ze sobą nie miały.