Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
zgadzam się, chociaż moim zdaniem RDR2 to wyjątek. byłem w ciężkim szoku gdy dowiedziałem się, że działa w 30 FPS


@muse: To wyobraź sobie jaki szok byś przeżył ogrywając w 60fps ( ͡° ͜ʖ ͡°) Totalnie nie rozumiem tych komentarzy, że w RDR2 nie czuć 30fps, kiedy czuć je tak samo jak w każdej innej grze
Ja z RDR2 zrezygnowałem ze względu właśnie na 30fps. Czekam aż wypuszcza wersje z boostem 60fps i zakupie ponownie bo gra świetna podobno. Niestety w 30 klatkach nie dałem rady tego ograć.


@Zdegenerowany_Rzulf: tez czekam, ale chyba sie nie doczekamy ( _)
@97kubakacz: Opieram się na oficjalnych informacjach na dzień dzisiejszy i twórcy mają obowiązek dawać odpowiednie tagi do MS sklepu i jak sam widzisz wyżej na zdjęciu brak takiego tagu jak 60fps. Oczywiście wiele osób co już grało wcześniej wypowiedzieli się, że brakuje trybu 60fps. Mam nadzieje, że wprowadza day1 czy później, ale na obecna chwile to są jakieś żarty i tyle.
@muse: Chciałem wrócić do Rdr online na series x i niestety po odpaleniu odechciało mi się całkowicie grać w 30fps i nie było żadnego wyjątku. Kiedyś jak grałem w 90% gier to byłem przyzwyczajony na konsoli do 30, ale od czasów nextgen tylko jedna grę grałem w 30fps ale tez nie do końca, bo po odpaleniu VRR nagle klatki się odblokowały (MFS) ( ʖ̯) .