Wpis z mikrobloga

NHL to jest największą pralnia świata , tam zawsze zespooły przegrywające cudownie wygrywają, a te co mają superformę z przed sezonu dostają potężny łomot. Co tam się nie da to nie wejdzie. Pozatym trzeba być naprawdę zdałnionym by tracić gole w przewadze, albo nie strzelić przez prawie 10min przewagi 3 na 5ciu, w Europie to się prawie nie zdarza w NHL nagminnie. To jest wielki cyrk show, nabijanie się z poważnej gry w hokeja.
#bukmacherka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sols: ja uważam NHL za jedną z najbardziej dochodowych dla mnie lig. Chyba na niczym nie wygrałem tyle co na niej właśnie. Aby tylko nie obstawiać meczów telewizyjnych i luz.
  • Odpowiedz
@SoyElFuego: chyba że grasz na gole, ja uważam najuczciwiej jest postawić kto wygra nawet bez remisu i tu praktycznie zawsze jest vodwrotnie wszystkie analizy palą
  • Odpowiedz
@SoyElFuego: hokejem się interesuje od 20 lat a klubowym od niedawna może z 7-8 lat,ostatnie sukcesy mi skończyły koło 2018 wraz z końcem hegemonii Liberec, Zug, saPko, K-Vantaa, Jyvskala dawałem te kluby i mnie prawie nigdy nie zawodzilly kupony pięknie wchodziły, z NHL obstawiam Colorado, Tampa, Floride i Carolaine , Nashville i Minessote , ostatnie dwie wczoraj sensacyjne wtopy
  • Odpowiedz