Wpis z mikrobloga

Jezu jak mnie wku*wia jak ludzie starszej daty zaczynają w tym okresie palić liście. Kto ich tego nauczył, skąd to się wzięło, że żeby palić liście to musi być jakaś pełna sterta liści i musi się tlić?

Bo jeszcze jak by rozpalił ognisko i wrzucał liście po trochu to ani nie ma tego dymu, ani tyle smrodu... to nie nie weźmie nie rozpali tylko musi się ku*wa tlić bo wtedy zadowoleni.

Wiecie czemu tak robią te jesieńdziady? To jakieś prlowskie metody czy coś?

#kiciochpyta ##!$%@? #jesiendziady #polska
Szokatnica - Jezu jak mnie wku*wia jak ludzie starszej daty zaczynają w tym okresie p...

źródło: comment_1665739790Hmhy0P01c6wVSABCqnsBxv.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
a skad ty suche liscie wezmiesz ? zawsze na glebie beda wilgotne

Suchę kopcą tak samo... kwestią jest to ile tego rzucasz i jaką masz temperaturę. Jak są same liście to tli jak #!$%@?, jak rozaplisz małe ognisko i dorzucasz po trochu to nie ma takiego problemu.
  • Odpowiedz
@Szokatnica: Starsi ludzie tacy są i nie przemówisz im do rozumu choćbyś miał po stokroć rację. Moi rodzice, wykształceni, podróżujący po świecie, towarzyscy, a jednak mają pewne zachowania i przyzwyczajenia i choćbyś im pokazał setkę badań i dowodów, że robią źle, to oni nawyków nie zmienią i #!$%@? ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
to tworzy klimat jesieni. Tak musi być. Tego nie zmienisz.


@tom_marcin: teraz i tak jest tego mniej niż było jak byłem dzieckiem - i od tamtej pory to zauważam i tak z roku na rok coraz bardziej mnie to podku*wia :p
  • Odpowiedz
@Szokatnica: Własnoręczne zabijanie karpia z mniej lub bardziej udolny sposób tez wzięło się z PRL bo hehe taniej i wiedz co masz a mie jakieś kurła…
A ro ze Janusz pobrudzi całą łazienkę bo ranny karp zacznie się wierzgać to No trudno…
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Rustyyyy:

Własnoręczne zabijanie karpia z mniej lub bardziej udolny sposób tez wzięło się z PRL

Ciekawostka jest taka, że cała tradycja karpia na wigilię to pomysł komunistów na poprawienie sobie PR-u.
  • Odpowiedz
nie rozumiesz, ci ludzie dają znać innym ludziom że już jesień i czas o zimie pomyśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°), dzięki nim możesz na chwilę stanąć i pomyśleć o lecie i wiośnie które już mineły XD


@ciasteczkowy_otwur: i wziąć głęboki wdech tego gryzącego niczym mefka zapachu, z nutą ziemi, orzecha i starego psiego gówna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szokatnica: podzielam twój ból dupy, mieszkam w pobliżu Rodów i co tam się #!$%@? to głowa mała. Działkowicze i tak muszą płacić za odbiór odpadów to zamiast jak biali cywilizowani ludzie, wrzucać to do worków, a potem do właściwych kontenerów to palą tym syfem.
  • Odpowiedz