Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś chciał kupić fajne gadżety to tutaj no macie taki sklep... tych symboli „Z” to jakby jakby no hehe nie popieramy, no ale tutaj fajny sklep, jakby ktoś chciał taki zrobić dla naszego ruchu z naszymi symbolami, to no byłoby fajnie...

No a jakby ktoś chciał dać łapeczkę w górę i napisać komentarz, albo poczytać, to tutaj macie link do całości ;)

https://www.youtube.com/watch?v=f34_F-GCpa0

#ukraina #wojna #rosja
Thorrand - Jakby ktoś chciał kupić fajne gadżety to tutaj no macie taki sklep... tych...
  • 4
@Kantarek:

Aaaa... taki jeden. Nawet ruch polityczny tworzy. Jakbyś chciał się zapisać to gdzieś tam znajdziesz numer telefonu :D

W każdym razie prowadził dwa kanały, które już „zniknęły” – po jego twierdzeniach, że Rosjanie przyjechali na Ukrainę budować mosty, zakładać telewizję i karmić obywateli. Niestety, pojawił się kolejny kanał – trzeci. Treści takie jak widzisz... a niekonsekwencja YouTube jest skrajnie rażąca ¯\_(ツ)_/¯
Thorrand - @Kantarek: 

Aaaa... taki jeden. Nawet ruch polityczny tworzy. Jakbyś ch...
@Kantarek:

Wiesz... jakieś półgłówki, randomowe grażyny czy karyny, które mają dziwne poglądy, a ich nieudolność powoduje, że jedyne miejsce w jakich mogą się wykrzyczeć, to internet – szczególnie mnie to nie interesuję.

Natomiast to co widzisz wyżej, to jest już coś... coś ¯\(ツ)_/¯

PS: To tam znalazłem kilka komentarzy, które wrzuciłem na wykop. M.in. życzenia urodzinowe dla Władimira Putina (200 lajków) i twierdzenie, że Rosja to narzędzie Boga, który walczy