Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj po syna w przedszkolu i w drodze powrotnej do domu pod jeden z bloków podjechał wóz strażacki. Jako że syn jest w takim wieku że bardzo mu się podobają takie niezwykłe pojazdy podeszliśmy bliżej żeby zrobić kilka zdjęć. Bardzo miły pan strażak pozwolił synowi wsiąść do środka, chwilę pogadaliśmy i okazało się że Panowie strażacy dostali polecenie spisania piwnic w blokach na wypadek ataku bombowego. Z tego co mówili mają odwiedzić wszystkie bloki nowej hucie. Pół roku wojny za naszą granicą a dopiero teraz ktoś wpadł na taki pomysł. Jestem zajebiście spokojny o stan tego państwa. #wojna #krakow #polska
  • 29
@pawel-wrobel na cholerę przyjechali wozem bojowym skoro jedyne co mieli do zrobienia to pójść do zarządu osiedla i się przejść po budynkach? Do tego nie trzeba angażować wozu z drabiną który może być potrzebny gdzie indziej i ma inną funkcję niż alternatywa autobusu.

Ps nie wiem czy zauważyłeś ale nakręcanie paniki to strategia wyborcza - PiS zawsze straszy a to imigrantami, a to LGBT, a to złymi Niemcami, a to śmiercionośnymi lasami.
@Pieron właśnie też tego nie rozumiem. Z tego co mówili to mają jeszcze robić po trzy zdjęcia piwnic i przygotowywana jest aplikacją która ma nam pokazać miejsca do których trzeba się będzie udać w razie ataku