Wpis z mikrobloga

Devblog przemknął niezauważony, zaczynamy podejście pod następny patch. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pływająca Jenga w WT! Wiem, że naval #nikogo, ale japońce będą mieć bardzo silny lineup na 7.0 z czterech (!) statków: IJN Haruna, IJN Kongo, IJN Hyuga i IJN Fuso. W zasadzie tylko ruskie (oczywiście xD) będą mogli się im postawić ze swoimi magicznymi pociskami i swoim okrętem z baśni. O Amerykanach to lepiej nie wspominać, dali Alaskę, która jest jedynym w miarę sensownym okrętem na amerykańskim top tierze, ale nawet ona to nie jest materiał na 7.0. BTW. jak komuś meczyk nie pójdzie, to potencjalnie taki lineup na 7.0 to jest 160k w plecy w 15 minut. xD
https://warthunder.com/en/news/7899-development-fus%C5%8D-a-broadside-to-remember-en
#warthunder
Pobierz Drmscape2 - Devblog przemknął niezauważony, zaczynamy podejście pod następny patch. (...
źródło: comment_16656453815HCoxxaym695MEcbX8FItV.jpg
  • 6
@Kiubi: w statki to głównie boty grają. xD W sensie ludzie z odpalonym programem do botowania, w statkach było łatwo to zaimplementować bo jak się włączy ręczne sterowanie AA na okręcie, to AI przejmuje strzelanie bronią główną. Coś tam czasem trafi, boty utrzymują K/D na poziomie ok. 0,5. Przy modyfikatorach SL w statkach jest to wystarczające, żeby zostawiając bota na noc odpalonego zarobił na premce 300-500k SL. Ja gram RB, trudno
@Kiubi: Standardowo statki są szybsze i bardziej zwrotne. Masz znaczniki nad wrogami i podczas celowania znacznik pokazuje ci dodatkowo czy statek się od ciebie oddala czy zbliża, a także masz dokładny pomiar odległości w czasie rzeczywistym. W RB masz tylko znacznik środka okrętu, a wskazanie odległości odświeża się co jakiś czas i nie musi być dokładne. Czy boty zniechęcają to nie wiem, są na tyle powszechne, że jakby teraz coś gadziny
@Drmscape2: czyli boty mniejszym złem. Grałem z dwa lata temu statkami kiedy drzewko było jeszcze wspólne. I dotarłem do większych okrętów które teraz są w osobnym drzewku. Nie pamietam za bardzo czemu się zniechęciłem :d może jeszcze kiedy spróbuje. Grałem na ab