Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@harold97 Trochę mam, ale zawsze mnie bawi wykop który wypowiada się na jakiś temat podając słowa typu "często", "większość", "90%" nie odnosząc się do żadnego źródła XD nie bronie niczego i nikogo tylko zwracam uwagę na #!$%@?. Skoro tak piszesz to musisz to czymś podeprzeć.
  • Odpowiedz
@cma_w_czapce: tatuaze na starszych osobach są super, jak widzisz taką babkę 60lvl z wytatuowaną szyją to wiesz, że będzie ciekawą osobą, która się nie zesra, że się nie przeżegnałeś przechodząc obok kapliczki czy coś
  • Odpowiedz
@cma_w_czapce: mi się farba na ścianie nie podoba po roku od remontu a ktoś robi sobie rysunki na całe życie. Te same osoby pewnie ciuchy co pół roku kupują nowe bo już im się nie podobają. Prawdą jest, że tatuaże im się nie podobają dużo szybciej dlatego robią nowe.
  • Odpowiedz
takbylo.jpg mizogini xD


@SmakoszKotow: Czy Ty właśnie nazwałeś mizoginem osobę, która wrzuciła komiksowy obrazek wyśmiewający w lekki sposób kobietę akurat w tym konkretnym przypadku (bo przecież równie dobrze mógłby to być mężczyzna)?

No to już trzeba być konkretnie odklejonym, przyznaję XDD
  • Odpowiedz
@missioncritical: Ogólnie się z Tobą zgadzam, ponieważ każdy ma prawo robić co chce dopóki nie krzywdzi innych- tatuaż, łóżko, zakupy, itp.
Jednak naukowo potwierdzone jest to, że kobiety i teraz ogólnie całe społeczeństwo ślepo podąża za trendami i modą, żeby się dopasować do stada. Ja na przykład rozumiem jeżeli ktoś jest zapalonym maniakiem i jego pasja to tatuaże, ale jeżeli ktoś robi sobie rysunek praktycznie na całe życie na swoim ciele
  • Odpowiedz