Wpis z mikrobloga

@Waski_jest_debesciak: Tak, wstaw jakąś azjatycką modelkę z instagrama o------ą filtrami, która i tak będzie niedostępna dla typowego przegrywa. Nie bronię śmierdzących i brzydkich p0lek, ale przeciętna azjatka również wygląda jak żółty, szczerbaty koń.
  • Odpowiedz
@damian-powazka98: Zajebiście ta czarna lista działa na wykopie, skoro cię wrzuciłem i dalej mam powiadomienia.

nie mam takich problemów jak kołchoz

W takim razie albo masz dochód pasywny, albo neetujesz. Jeśli masz to pierwsze, to gratuluję i zastanawiam się, co robisz na wykopie po nocach na tagach typu przegryw.

więc jak poprawia ci się humor pisząc randomowe rzeczy, myśląc, że to pocisk
  • Odpowiedz
@rewy: Ale ty się potrafisz przyczepić nawet do słów, wypominając używania chociażby "pocisk" jakoby byłoby przypisane tylko i wyłącznie do jakiejś grupy wiekowej. Szukasz byle gówna, żeby wypomnieć coś osobie, która napiszę nie przychylny w Twoją stronę komentarz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rewy: nie masz racji, podstawowa różnica między polkami a azjatkami to to jak o siebie dbają i czym starsze panny tym większą różnice to robi, a już nie wspominam o takich rzeczach jak geny
  • Odpowiedz
@Shishu: Mam rację, bo widuję te szczerbatki często w centrum. Poza tym chodzi mi o samą atrakcyjność, a nie to na ile lat wygląda. No a geny mają c-----e jeśli chodzi o atrakcyjność.
  • Odpowiedz