Wpis z mikrobloga

Siema. Mam taki problem. Na posterunku policji w cambridge, po wzięciu 1 misji od paladina densa, chłop wychodzi przez drzwi. Za każdym razem kiedy ja próbuję wyjść, gra się zawiesza w ekranie ładowania i nagle się zamyka. Jak nie biorę misji to normalnie mogę wyjść i iść dalej. Ogólnie mam czasem tak, że gra nagle się wyłącza ale nigdy nie utrudniało mi to rozgrywki, bo wczytywałem save i leciałem dalej. No a tutaj są pewne schody bo nie mogę wykonać misji. Jest na to jakaś rada? Sterowniki itd. zaktualizowane. Grafika na najniższych, 60 fps a i tak te crashe występują, niezależnie od ustawień zresztą
#fallout #fallout4
  • 6
@Eisejibaz: Nie wiem czy to ten sam bug, ale miałam podobny problem w okolicy posterunku policji i musiałam ostatecznie zainstalować moda, który to naprawiał, ale nie pamiętam niestety który to był :( Spróbuj podpytać na subreddicie o falloucie.
@Eisejibaz: Problem leżał jednak po stronie mojego pc, ponieważ w każdej kolejnej lokacji wywalało mi grę. Zbyt duża ilość szczegółów. Nawet na najniższych był problem z diamond city chociażby. Szkoda, bo gra mi się spodobała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eisejibaz: spróbuj mody na jeszcze mocniejsze obniżenie grafiki. Pamiętam, że przeszedłem tak grę na premierę, na kiepściutkim laptopie;)