Wpis z mikrobloga

Ale mnie irytuje gdy ktoś długo coś opowiada, dodając masę zbędnych wątków. Albo jak ktoś się myli a ciśnie dalej swoje, np dziś usłyszałem durnotę, że w Brazylii mówią po hiszpańsku, nie mogłem obok tego przejść obojętnie i wtrąciłem, że po portugalsku, usłyszałem, że a no to mówią tak i tak, dodałem więc, że nie, że po portugalsku, to ten dalej swoje "no mi się wydaje, że mówią po hiszpańsku" ehhhh, a mi się #!$%@? nie wydaje, tylko WIEM, że mówią po portugalsku. #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
@AntemuralePrzegrywitatis: bo to są typy wszystko wiedzące ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam mam takiego ziomka, ktoremu już wymyśliliśmy 40 zawodów, z którymi nie ma nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo on musi się w każdej dziedzinie wypowiedzieć i choćby go doktor sprowadzał na ziemie w danym temacie, on i tak ma swoja rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@laporte: Pewnie tak, tak samo jak Ukraińcy w Polsce mówią po swojemu, no dla mojego rozmówcy to co mówisz mogłoby być argumentem, że w Barzylii jednak mówią po hiszpańsku, ale argument o Ukraińcach, że w Polsce mówi się po ukraińsku dla niego byłby absurdalny, choć to taki sam argument xd
  • Odpowiedz
@laporte: tak samo jak ukraincy, którzy osiedlili się u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) co nie zmienia faktu, że językiem urzędowym w Brazylii jest portugalski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz