Wpis z mikrobloga

Wszystkie tzw. antylateksy tańcują w rytm muzyki, którą nadaje wiecznie banowany Olgierdano-bezprawojazdano. Czekamy na czwartek, który ma okazać się końcem świata na Szkolnej 17. Czym się okaże, tego nikt nie wie. Pucz pod bramką już był, bilbordy, ulotki, sprawy w sądach też, jakieś artykuły również i nic się nie zmieniło... Czy tym razem coś się zmieni? Miłośnicy Oregano są pewni swego i już piją piwo-wino-wódkę na potęgę. Rozsądni mają niezły ubaw z naiwnych pelikanów :))
PS. Dla niekumatych: nikt tu nie broni Srawka, problem dotyczy człowieka robiącego wam wodę z mózgu :))
#kononowicz #olgierdanotv i inne #patostreamy
WulkanizatorOponMozgowych - Wszystkie tzw. antylateksy tańcują w rytm muzyki, którą n...

źródło: comment_1665572383VLZynjfuXHXwwXRLMjy4u0.jpg

Pobierz
  • 19
@WulkanizatorOponMozgowych: Nie rozumiem tej narracji o wypominanie komuś że niby nie ma prawa jazdy, ja mam prawo jazdy ale często unikam używania samochodów a w większości gdzie podróżuje gdzieś dalej to tylko koleją i samochód nie jest mi potrzebny w wielu przypadkach, więc nie rozumiem co ma do sprawy to że ktoś ma albo nie ma prawa jazdy, co to zmienia w tej sprawie,z drugiej strony taki Olgierano co niby prawa
@RobinSchudl: ty masz problem, bo nie widzisz problemu z Oregano :) Druga sprawa, to ja jestem jeden, więc czemu piszesz "wam"??
@MecenasMarcinNajman: argument jest tak samo dobry, jak powtarzanie chyba w 400 filmikach kwestii "pił mocz dwa razy, bo...". Zastosowałem tę samą technikę, co Oregano i Goebbels, powtarzanie do skutku tej samej kwestii! U Oregano to tolerowałeś, teraz już nie? Przypadek czy hipokryzja?