Wpis z mikrobloga

Hej Pany z #nvidia, #pcmasterrace i #komputery gdzie dzisiaj kupujecie swoją 4090?

Póki co w Polsce tylko Proshop przyznał się że będą i anulowali model na który poluję. Jakieś protipy? O stronach typu caseking, mindfactory, amazon.de, nbb wiem ale te ceny...
Najwyraźniej MSRP w PLN jest ustawione na 9.999 PLN brutto a przy konwersji z USD to ładnie potania sprawę. To samo u dojczów za EUR kosztuje już sporo więcej.
  • 38
@yousouyou: miejmy nadzieję. Chociaż znowu nie ma FE i nie ma oficjalnego dystrybutora w PL więc zobaczymy czy sklepy się będą tego trzymać. Do końca miesiąca jest kupon (Nvidia daje kasę AiB żeby cena była lepsza) dokładnie jak przy starcie Ampere, potem ceny będą inne.
@golomb13: napisałem 'Hej jestem firmą Keton22 Delaware Inc. Mój EU VAT-ID to. Chcem wewnątrzwspólnotowe nabycie towaru. Nie macie na stronie, prawo tego zabrania'. A dojcze od razu że spoko i że porządek musi być. Specjalne konto otworzyli, ręcznie w systemie coś ustawili i jest. Tyle że muszę klikać że płacę przelewem i pisać od opiekuna konta i dostaję linka do płatności kartą bez VAT.
Chcem wewnątrzwspólnotowe nabycie towaru. Nie macie na stronie, prawo tego zabrania'


@keton22: o dobre, obawiam się, że nie muszą. Wiele sklepów mi odmawiało jak pytałem bezpośrednio.
Połowa sklepów w de się zamknęła na Polaczków jak ceny kart podskoczyły, czyli już prawie 2 lata temu.
Ale np. taki Alternate.de cały czas wysyłał.

Czyżby jakaś odwilż ?
@majk3l: mam odmienne doświadczenie. Mindfactory sprzedało mi 5900x i graty do niego a nbb 3080 w samym środku kryzysu. Jedyny argument jestem firmą i nie macie prawa. Plus paragraf prawa EU (mogem poszukać).

EDIT: oczywiście byłem miły w komunikacji.
@keton22: już są w PL dystrybucji jakby co. Przykładowo:
Palit gamerock- 9600 zł,
Msi X-trio 10900 zł

MSI gaming trio 9999 zł

Nawet jutro mogą być u Ciebie :-)